Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

2 minutes ago, Milošica said:

Gde si Milane kućo stara.

 

Ne pitaj brt, isključili mi net, a imam 6 meseci po dinar već dva meseca. Za Jul stigne pun račun, odem u filijalu - samo ti ne plaćaj, nazovem call centar ne brinite, ispraviće se. Stigne pun račun za avgust, opet odradim isto i džabe. Poslednjih 5, 6 dana mi stižu "pretnje" da platim, opet odem ovde 2 puta kod njih - biće sve u redu. Nazovem call centar jedno PET puta, da me SLUČAJNO ne isključe, neće ne brinite. 

Isključili me prekjuče... Sad zvao, reko ne prekidam vezu dok mi ne uključite internet, i uključe me... 

Hvala na pažnji, rant off...

Link to comment
47 minutes ago, zorglub said:

Kakav user jbt. Svaka čast.

 

To je onaj faktor kad imaš keš i kažeš dolazim, evo pare...

Sa druge strane, u kompletu bi on to teško prodao, eventualno preprodavci, pojedinačno na aukcijama i sl bi verovatno izvukao više, ali uštedeo je sebi dosta vremena a ja sebi dosta para + vremena :D

Link to comment

Drugar prodaje, tj ja za njega, jer mi on poklanja 50ak Fordova u tvrdoj korici, pa ako nekome nešto treba... Sve je novo a dosta toga i u celofanu. Cene su 10-20% manje nego po knjižarama i stripotekama.

 

120556404_10158327377722626_814694171354

Torgal - PRODATO
Korto Malteze - Mu (Feniks)- 1200,00
Korto Malteze - Zlatna kuća Samarkanda (Feniks)- 1.200,00
Zlatna serija (Vseli četvrtak)- 250,00 din komad
brojevi: 15,20,21,23 - (korica A);
broj 22 (korica A1 i A2);
broj 15 (korica B) - PRODATO
Marti Misterija – broj 52 - 300,00
Alois Nebel - 700,00
Alan Ford kolor biblioteka - Broj 1 (Strip Agent) - 500,00
Veštice/Pun mesec (Besna kobila)- 1.600,00
Vrle ništarije - 800,00
Porodične vrednosti (Luka Enoh)- 600,00
Leglo strave (Ričard Korbern) - knjige 1 i 2 - po 1.200,00
Poziv (Lokomotiva)- 1.800,00
Mort Sinder (DW) -1.800,00
Beleške za ratnu priču (Komiko) - 800,00
Napad Titana broj 10 (DW) - 300,00
One piece 18 (DW) - 300,00
Leo Roa (Komiko) - 1.500,00
Bio je to rovovski rat (Phoenix Press, Beograd)- PRODATO

Link to comment
  • 4 weeks later...
On 29.9.2020. at 23:49, Mil@n said:

Ljudi...

Kako se nekad nameste stvari. Pošto sam kompletirao Alan Forda, tačnije, sve epizode, sada ću polako da navatavam stare brojeve koje imam kao reprinte, kupim ja 2 talična toma jer sam ih čitao kod ćaleta ceo život, i dalje se sećam i priča i likova i naslovnih strana i rešim da kompletiram i to... Kupio već par komada novijih, za po 200, 300 din, ali vidim da su stariji papreni...

I slučajno danas u nekoj grupi lik napiše "prodajem celu kolekciju Asteriksov Zabavnik" - ali ne zna koliko para, ja svakako išao za BG, i ponudim ja njemu 150e onako na neviđeno... Digne on to meni na 190, ali kada sam došao po njih, prvih 11 se strip odvojio od korice, loša štampa.. I vratim ja na 150e i on pristane...

I sad evo, puštam u gaće od radosti. Ovo je em cela kolekcija, em u super stanju (to otpalo se rešava, lepi) em imam 6 komada viška da prodam. User neviđeni. :heart:

 

viber_image_2020-09-29_23-43-21.jpg

 

jao, pamtim ovu naslovnu, preposlednja - "Mali desperados"

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

jao, pamtim ovu naslovnu, preposlednja - "Mali desperados"

 

Imam ga viška, oš  da kupiš? :D

 

Edit: ono što je bilo odlepljeno kod druga u štampariji sve rešeno kao novo. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Uzeo Maximum Carnage (Spajdermen) kod Čarobne knjige na letećem startu, imam lijepa sjećanja na tu epizodu iz djetinjstva iako me Roganovićev prevod počeo malo da smara. Ruku na srce, znao je kod Dedpula da ubode dobrih fora.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...