Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

https://www.simonspurrier.com/blog/hellblazertheend?fbclid=IwAR2rJgBBH63DPrcMyjCwsGlm0P3aZCXS9-3Lfw_EAOHBKU10gOz1ItHOs9I 

 

18 August 2020
 

SIMON SPURRIER
Hellblazer: The End

 

IT DIDN’T MAKE ENOUGH MONEY.

That’s it, actually. That’s all. It didn’t make enough money to persuade the right people, whoever they are, to keep it running. To take the risk. To let it grow. To wait - as conventional wisdom might once have dictated - for the first arc to be collected as a trade. 

That’s their right. That’s the business, that’s comics in 2020.

Doesn’t mean we can’t be pissed as all hell about it.

Link to comment

kakvo placipickarenje, jebote... ovde 10 miliona ljudi ostalo bez posla, a ti vristis sto se strip koji na trzistu od 350 miliona ljudi nije mogao da proda vec vise od decenije 20 000 primeraka mesecno konacno gasi? ma, pusi ga bre...

Link to comment
On 20.8.2020. at 16:23, Њујоркер said:

kakvo placipickarenje, jebote... ovde 10 miliona ljudi ostalo bez posla, a ti vristis sto se strip koji na trzistu od 350 miliona ljudi nije mogao da proda vec vise od decenije 20 000 primeraka mesecno konacno gasi? ma, pusi ga bre...

Ti gašenje tog stripa doživljavaš emotivnije od njegovih autora. :rolf:

Link to comment
On 22.8.2020. at 16:08, Њујоркер said:

ne, naravno. meni je drag konstantin, ali ovo kukumavcenje nad zlehudom sudbom je pak previse. 

A dobro, da. Valjda drama malo i ide uz taj posao. :) Malo su se uživeli, i Konstantin je realno dramoser.

Link to comment
  • 1 month later...

ĆaoS stripofili, jedno pitanje.

Pre jedno 15ak dana nestalo mi neta, i reko šta da radim /a da se ne ubijem/ - aj da sredim kolekciju fordova, lepo poslaganu po epizodama nekada, ali se sve izmešalo posle nekih radova u stanu i prodaje police, i eventualno kompletiram. Odmah sam imao super sreću i na limundu navatao 10ak epizoda koje mi fale od nekih 30, 35 ukupno i to od jednog prodavca za smešne pare, i malo po malo, evo me na nekih 6, 7 epizoda da ih kompletiram sve /dakle, po epizodama, ne brojevima/.

Da li u gradu postoje neke antikvarnice gde mogu da zadžoram neke duplikate i eventualno kupim nešto? Ne računam Alan Ford koji nema stara vijesnikova izdanja, i ne znam kakva je situacija u Darkwood-u. Takođe, da li ima nekih strip berzi i sličnih dešavanja? Neke grupe po fb i sl?

Takođe, ako neko ima neke starije brojeve koji mi fale, dobrodošao je da ih udomi tamo gde će biti voljeni a vi adekvatno nagrađeni :D

SyhjruL.jpg

  • +1 3
Link to comment

Halal vera :hail: 

 

Mislim da ti je najbolji i najsigurniji odgovor sajam knjiga, jer tamo bude puno strip-antikvitara i mozes da nadjes svasta a i da pokupis kontakte. Zajeb je sto ne verujem da ce biti sajma knjiga ove godine. Uglavnom, jednom prilikom na sajmu, uz pazar nekih Talicnih Toma, sam dobio ovu vizitku, pa mozes mozda da probas, uz ogradu da je to bilo pre dobrih 4-5 godina, pa mozda se vise covek ne bavi time.

 

zXR8s24.jpg

 

Inace svi strip-klubovi koji se bave antikvitetima su na taj fazon, vizitka i jedan broj telefona, nemaju svoj "salon" i prodajno mesto. Dakrwood je sada izdavacka kuca i knjizara, oni se ne bave vise antikvitetima.

Inace, imam dva ova trobroja sa tvoje slike, rozi i zeleni :) 

Citas li ove nove Fordove sto izlaze? Ne znam ko to izdaje i valjaju li ista.

Link to comment

Jedno pitanje,mada ne znam da li je to prevaziđeno za prefinjeni ukus ovde :D

 

Dilan Dog ili Zagor? U mom društvu,od nas 10ak koji smo čitali ili čitamo stripove,samo smo jedan drugar i ja za Dilana :D

Link to comment
8 minutes ago, Milošica said:

Jedno pitanje,mada ne znam da li je to prevaziđeno za prefinjeni ukus ovde :D

 

Dilan Dog ili Zagor? U mom društvu,od nas 10ak koji smo čitali ili čitamo stripove,samo smo jedan drugar i ja za Dilana :D

 

Dilan dog, za nas mlađe i paranormalne.

A ima i sexa! :D

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...