Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Gle stvarno. Ovo su neki naknadni trzaji i pokusaji revitalizacije, vidim da im sajt i dalje vodi na stranu hosting kuce.

Imali su oni dobru kolekciju stripova, Sendmen je isao kod njih, Helblejzer isto, posle je to sve preslo u Darkvuda.

Link to comment

Beli put je regularno na Sajmu ovih godina. Za "napredniju" decu može npr. Hogar. Kalvin i Hobs sada ima novo izdanje i najzad dostojno ovog stripa, zajedno radili Darkwood i System Comics. Realno je ipak da se većini dece najpre svidi Marvel. 

Link to comment

Blacksad (izdanja B. Put) 2 integrala ima A. Ford regularno (ne znam dal su doneli i na sajam) tako da verovatno i Beli Put isto ima. A. Ford takođe ima nekoliko albuma hrvatskog izdanja (ne komplet). 

Link to comment
12 minutes ago, variola said:

Blacksad (izdanja B. Put) 2 integrala ima A. Ford regularno (ne znam dal su doneli i na sajam) tako da verovatno i Beli Put isto ima. A. Ford takođe ima nekoliko albuma hrvatskog izdanja (ne komplet). 

Muchas gracias. Poručiću iz A.Forda. Lepša su mi pojedinačna izdanja Bookglobea al neke epizode nemaju na stanju.

Link to comment
  • 3 months later...

Joj, prevod je naporan u božju mater. Pozajmio sam da probam kako ide na srpskom, jedva izgurao do pola prvog izdanja.

 

U originalu mi je bilo OK, negde se jesam smorio ali mnogo kasnije.

Link to comment

najveći problem mi je što sve izvetri od radnje prethodnog dok ne odštampaju nov deo

malo mi nisu jasne te silne nagrade. nije to loše, vizuelno bogat™, al povremeno smara. dal zato što je "ženski" ili šta već

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...