Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

Poceo sam da citam temu od pocetka i da skidam stripove koje pominju i preporucuju ljudi, al na svakoj drugoj strani toni worsipuje hodajuce mrtvake jebote bog, nemam snage, pls hlp me , ima neka tema samo sa preporukama za citanje il cu morati ovako u beskonacnost 

Link to comment
On 14.2.2019. at 19:02, kurjak92 said:

Poceo sam da citam temu od pocetka i da skidam stripove koje pominju i preporucuju ljudi, al na svakoj drugoj strani toni worsipuje hodajuce mrtvake jebote bog, nemam snage, pls hlp me , ima neka tema samo sa preporukama za citanje il cu morati ovako u beskonacnost 

Oh my sweet summer child, čekaj samo da dođeš do stranica na kojima ja uzalud ubeđujem Kima Filbog da vredi čitati Crossed.

 

Horsecock_crossed.JPG

Link to comment

Crossed mi je ziva rana jer na zalivu ima brojeva samo do 68 msm, pa ako znas dje naci ostale, slobodno upm 
Pritom nemojmo molim vas da uporedjujemo jedan crossed sa mrtvacima i tonijem :fantom:
Okacicu listu kad isfiltiram sve do kraja, doduse i tu je tesko naci gomilu stvari, posebno ako nisu usa, ili ako je neko ostavio sliku koja je u medjuveremenu umrla 

Link to comment

Pa znaš kako, ako si Badlands uspeo da izguraš do #68 onda si ono najbolje već uhvatio. Ima ih do stotke, ali su uglavnom gubljenje vremena. 

 

Taj na kom si stao mi je sranje, japanski posle njega isto, ono na mostu mnjah, shrink bullshit, comic book guy rapist bože me prosti, crnac vatrogasac i one bliznakinje smor... dakle, do kraja mi se svideo samo neolitski arc (Homo Tortor, od #75 do #80).

 

Ako već nisi, bolje čitaj Wish You Were Here.

Link to comment

hahhahah karanje delfina, citao, kakva love story. Tipovao sam na taj nastavak sa crnjom i bliznakinjama, mogao bih svejedno sve od pocetka. Btw vidim da si kasnije pominjao i onaj 100 godina kasnije, tu mi je jezik vec bio neporepoznatljiv jbg, 

Link to comment
2 hours ago, Weenie Pooh said:

Pa znaš kako, ako si Badlands uspeo da izguraš do #68 onda si ono najbolje već uhvatio. Ima ih do stotke, ali su uglavnom gubljenje vremena. 

 

Taj na kom si stao mi je sranje, japanski posle njega isto, ono na mostu mnjah, shrink bullshit, comic book guy rapist bože me prosti, crnac vatrogasac i one bliznakinje smor... dakle, do kraja mi se svideo samo neolitski arc (Homo Tortor, od #75 do #80).

 

Ako već nisi, bolje čitaj Wish You Were Here.

Брате...

Link to comment
2 hours ago, porucnik vasic said:

Брате...

Dobrodošao u klub sado-mazo-anime-perverznjaka, Poručniče. Članarina je 0.2% duše godišnje. Izlazna vrata ne postoje :sleep: 

 

Ali ozbiljno, prvi Crossed serijal je klasik survival horora, više nego solidna priča. Probaj, možda ti se svidi.

 

RCO003.jpg

 

RCO004.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...