Jump to content
IGNORED

Stripovi


precog

Recommended Posts

RIP

Još uvek pod utiskom koncerta Petera Murphya, čuo sam da nas je Stan Lee zauvek napustio.

Onda sam naleteo na ovaj snimak na kome je Stan pun života, u duetu sa Peterom.

(Nije neobično, obzirom da je Alan Moore napisao liner notes za Bauhausov lp Mask iz 1981. godine)

 

 

Link to comment
4 minutes ago, klimt said:

RIP

Još uvek pod utiskom koncerta Petera Murphya, čuo sam da nas je Stan Lee zauvek napustio.

Onda sam naleteo na ovaj snimak na kome je Stan pun života, u duetu sa Peterom.

(Nije neobično, obzirom da je Alan Moore napisao liner notes za Bauhausov lp Mask iz 1981. godine)

 

 

 

Može li nešto više o ovome, ako znaš?

Link to comment
  • 2 months later...

Krenuo malo da sirim kolekciju pa sam prvo uzeo All Star Superman Darkwood izdanje a posle sam nalteo i na dosta povoljno od Belog Puta Sandmana 1,2, 4 i 5 knjigu pa me sad malo frustrira to sto nigde ne mogu da nadjem trecu knjigu Zemlja Snova.

 

Vidim na sve strane ima svaki deo sem tog pa mi nije jasno zasto je toliko redak u domacem izadnju? 

Link to comment

^ Razlog je verovatno što taj broj nisu doštampavali (ušli u probleme, kasnije i pukli skroz). Tu onda upadneš u taj zez da ti je nešto kao povoljno. E sad, ako želiš da imaš komplet, možeš da uzmeš fibrin absolute no. 1 koji obuhvata epizode iz prva 3 belog puta (1-20). Koliko znam, najpovoljnije se može naći u alan fordu (oko 4000). Mana tog fibrinog izdanja je veličina i težina, praktično se može normalno čitati jedino za stolom. 

Link to comment

Da li negde u Beogradu postoji mesto gde bi covek mogao prodati svoje stripove a da nije neki sajam koji se održava n puta godišnje? A dakle da dobije nazad koliko-toliko ozbiljan novac, ne 300 dinara za nesto sta je koštalo 1500 i u odličnom je stanju?

Link to comment

Darkvud je nesto obecavao da ce krenuti sa beloputnim Sendmenima kad zavrse serijal. Serijal su zavrsili, e sad ostaje da se vidi da li ce to i ispuniti, s obzirom da ni njima ne cvetaju ruze...

Link to comment
6 hours ago, I*m with the pilots said:

Da li negde u Beogradu postoji mesto gde bi covek mogao prodati svoje stripove a da nije neki sajam koji se održava n puta godišnje? A dakle da dobije nazad koliko-toliko ozbiljan novac, ne 300 dinara za nesto sta je koštalo 1500 i u odličnom je stanju?

Prakticno ne. Najbolje sto se moze uraditi je staviti na kupindo. Sve opet zavisi ima li tih izdanja i dalje u ponudi, bilo novih ili koriscenih.

Link to comment

Zavisi sta imas. Ako su trazena izadnja (pominjana ranije Sendmenova Zemlja snova, zatim Dzoker, kompleti ZS ili LMS...), onda ce ti striparnice poput Darkvuda i Alan Forda otkupiti. Ako je nesto sto se lako nabavlja i ima na svakom koraku, dzaba ti posao.

Link to comment

Imam Phonogram prve dve sveske, ne znam koliko je popularan i trazen. Meni nije nesto legao, mogu da ga dam istom prijatelju koji ga je već citao i preporucio, ili vratim deo novca za nesto drugo ili novo za oboje. Kostali su 14-15$

Link to comment
On 31.1.2019. at 22:35, variola said:

^ Razlog je verovatno što taj broj nisu doštampavali (ušli u probleme, kasnije i pukli skroz). Tu onda upadneš u taj zez da ti je nešto kao povoljno. E sad, ako želiš da imaš komplet, možeš da uzmeš fibrin absolute no. 1 koji obuhvata epizode iz prva 3 belog puta (1-20). Koliko znam, najpovoljnije se može naći u alan fordu (oko 4000). Mana tog fibrinog izdanja je veličina i težina, praktično se može normalno čitati jedino za stolom. 

 

Pa da ali cudno mi da sve ostalo i pre i posle ima a ovo fali. No dobro, uzecu taj preko book depo na engleskom ostalo na nasem. Posto vec imam 4/11 glupo mi da kupujem te sveobuhvatne a i da budem iskren najvise volim da citam zavaljen na kauc ili u krevet pa mi ti predebeli koriceni ne rade posao.

 

A za prodaju i kupovinu bolje je oglasiti na nekim FB grupama za prodaju stripova. ima 2-3 regionalne pa onda tako odraditi. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...