Jump to content
IGNORED

Gde kupiti figuricu jednoroga?


Dankan Ajdaho

Recommended Posts

Želeo bih da negde pronadjem figuricu jednoroga za poklon. Može biti od kristala ili bilo kog drugog materijala, samo da lepo izgleda.Preskočio bih Swarovski. Svi hintovi su dobrodošli.(za moderatore; ako sam omašio mesto za temu, zamolio bih da se premesti na odgovarajuće mesto)P.S. U Beogradu (eventualno može i putem pouzeća, ako postoji sajt gde se može videti kako izgleda).

Edited by laki21
Link to comment

A ja bih zirafe, drvene... Idealno bi bilo da su u boji i raznih velicina, ne vece od 30 centimetara.Ima po raznim prodavnicama dzidza bidza drvenih macaka u raznim bojama, ali to nije to sto meni treba - pa i tu moze hint gde ima po npr. Beogradu).Danke. :)

Link to comment
Eh, da sam sposoban za tako nešto, ne bih ovde mučio ljude...
vidi sretjkovitju :P ako ne umes sam da napravis onda ti ni kupovni nece mnogo pomoci, kakve god da su ti namere i potrebe i ratni ciljevi. uzmes bilo kakvo kljuse il magare i zabodes mu nesto u celo i eto ti jednoroga. kad vec preskaces swarovskog cool.gif
Link to comment

Imaš na putu ka Grockoj, posle pumpe desno. Imaju jednoroge, lavove (bele, zlatne, bronzane), labudove, ma svašta imaju. Jes skupo, al vala zna da u'krasi dvorište.

Link to comment

... lepo konja pa mu roknes kornet na celo. Uzmi mesani toceni kod postenog Albanca. Taj se lepi ko blesav. Sladoled, ne Albanac.Humor i satiru na stranu, video ja razne u Sve za 95 prodavnicama. Zaista.

Link to comment
Imaš na putu ka Grockoj, posle pumpe desno. Imaju jednoroge, lavove (bele, zlatne, bronzane), labudove, ma svašta imaju. Jes skupo, al vala zna da u'krasi dvorište.
Hm, cilj baš nije bio ukras za dvorište. <_<
Zasto bi se izlagao trosku? Napravi joj origami jednoroga. Odlepice!200px-BladeRunner_Unicorn.jpg
:lol: Ovaj je iz Blejd Ranera, ako se ne varam?
... lepo konja pa mu roknes kornet na celo. Uzmi mesani toceni kod postenog Albanca. Taj se lepi ko blesav. Sladoled, ne Albanac.Humor i satiru na stranu, video ja razne u Sve za 95 prodavnicama. Zaista.
Ajd preciziraj metu, svega ti. Ako je BGD u pitanju, u kojoj si video?
Jel moze ebay?Jeftino, dostavljaju celoj planeti...
Jok, kume, nemrem to, problemi sa pay pal-om... :rolleyes: Hvala na pomoći, u svakom slučaju. Edited by laki21
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...