Jump to content
IGNORED

Srebrenica


billadni

Recommended Posts

Na evropskom kontinentu, posle WWII nema zločina koji se može meriti sa Srebrenicom, ni zločinca koji se može meriti sa Mladićem.
Nisi morao onoliku tiradu da bi napisao naučnu misao. :P Da te podsetim, na prostoru bivše ćivše je ubijeno oko 150.000 hiljada ljudi i proterano blizu milion i po. Edited by billadni
Link to comment
Nisi morao onoliku tiradu da bi napisao naučnu misao. :P Da te podsetim, na prostoru bivše ćivše je ubijeno oko 150.000 hiljada ljudi i proterano blizu milion i po.
Naravno da nisam morao ništa, binladine. :P Pretpostavljam da "bivšom ćivšom" nazivaš bivšu Jugoslaviju na tvom samoniklom i sopstvenom (maternjem?) jeziku, pa da te podsetim da tu govorim o pojedinačnim ratnim zločinima, a ne o ključnom zločinu izazivanja i nametanja rata. OVK i njene finansije su u toj priči sporedna epizoda, ali ovde je reč ipak pre svega o njima i o pokušajima manipulacija jednom poluinformacijom Karle Podmostovke.
Link to comment
Naravno da nisam morao ništa, binladine. :P Pretpostavljam da "bivšom ćivšom" nazivaš bivšu Jugoslaviju na tvom samoniklom i sopstvenom (maternjem?) jeziku.
Bingo. Pretpostavka o sopstvenom jeziku ti je napokon razumljiva. A kakve veze imaju Mladić i Srebrenica sa sa ovom temom? (zločinima OVK) :blink: Edited by billadni
Link to comment
Bingo. Pretpostavka o sopstvenom jeziku ti je napokon razumljiva. A kakve veze imaju Mladić i Srebrenica sa ovom temom? :blink:
Kad porasteš i možda naučiš da misliš i govoriš i na srpskom jeziku, a ne samo na tom tvom bivšinsko-ćivšinskom, onda ćeš možda shvatiti i da je taj bezveznjak upravo u Srebrenici obesmislio svaki pokušaj licitiranja pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije.
Link to comment
Kad porasteš i možda naučiš da misliš i govoriš i na srpskom jeziku, a ne samo na tom tvom bivšinsko-ćivšinskom,
Za mišljenje meni je dovoljan jedan jezik. Ne sporim ako tebi treba više.
...da je taj bezveznjak upravo u Srebrenici obesmislio svaki pokušaj licitiranja pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije.
:D De, ukratko objasni jednomozganim ljudima, kako to Mladić sprečava licitiranje pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije? :blink:
Link to comment
:D De, ukratko objasni jednomozganim ljudima, kako to Mladić sprečava licitiranje pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije? :blink:
Iole "mozganim" je to jasno, a bezmozgovićima niko ne objasni. :P
Link to comment

Samo ti napiši kako to Mladić sprečava licitiranje pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije? I kakve to veze ima sa ovom temom? Ne garantujem za ostale, ali ja ću se potruditi da barem pročitam.

Edited by billadni
Link to comment
Samo ti napiši kako to Mladić sprečava licitiranje pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije?
Nigde nisam rekao da taj luđak "sprečava licitiranje". Pokušaj da nađeš nekoga ko će biti voljan da pokuša da ti na tvom jeziku objasni razliku između glagola "obesmisliti" i "sprečiti" u srpskom jeziku, ako takva razlika već ne postoji i u tom tvom.
Link to comment
Nigde nisam rekao da taj luđak "sprečava licitiranje". Pokušaj da nađeš nekoga ko će biti voljan da pokuša da ti na tvom jeziku objasni razliku između glagola "obesmisliti" i "sprečiti" u srpskom jeziku,
A jel?Ja poistovetio. Izvini.Ako znaš napiši onda kako je to Mladić obesmislio svaki pokušaj licitiranja pojedinačnim ratnim zločinima i zločincima na tlu bivše Jugoslavije? ( Mladić obesmišljava licitiranje pojedinačnim ratnim zloćinima i zloćincima???...zemljo proguraj ovo. :cry: ) Edited by billadni
Link to comment
Kastore, ako ti se prica o necem drugom, otvori si temu ili pronadji neku cija tema ti se dopada. Ovde se prica o onome iz naslova.
Ja sam napisao post upravo o onome iz naslova i možeš ga videti na predhodnoj stranici, pa i komentarisati. Temu ne menjam ja, nego oni koji bi Karlinu poluinformaciju da upotrebe u svrhe besmislenog licitiranja zločinima i zločincima. Edited by Kastor
Link to comment
Ja sam napisao post upravo o onome iz naslova i možeš ga videti na predhodnoj stranici, pa i komentarisati. Temu ne menjam ja, nego oni koji bi Karlinu poluinformaciju da upotrebe u svrhe besmislenog licitiranja zločinima i zločincima.
Ne, nisi napisao nista sto se tice Srba, OVK i vadjenja organa. Pisao si o dogadjajima u Bosni i ako ti se pise o tome, imas sva prava da otvoris topik za to. Ovde trolujes.
Link to comment
A najgluplje je koristiti ovakve priče za licitiranje zločinima i nadmetanje time čiji zločinci su ?bolji? ili ?gori?. Na evropskom kontinentu, posle WWII nema zločina koji se može meriti sa Srebrenicom, ni zločinca koji se može meriti sa Mladićem.
Sa ostalim delovima teksta se slazem, medjutim, ako si vec (pravilno) ocenio da nema smisla licitirati zlocinima cudi me da si u istoj recenici "dao najbolju ponudu" na vec postojecoj licitaciji. Ili bi da licitiras ali pod svojim uslovima. Masakr u Srebrenici jeste najgnusniji i najtragicniji pojedinacni zlocin u ovim "nasim" ratovima ali, kao uostalom nijedan drugi zlocin, nije reper za druge zlocine.
Link to comment

Ma ceo post mu je služio da nebi zaobišo Srebrenicu i Mladića. :lol: Kasto ratni druže... ima bre pdf flora i fauna. :P edit:slab sam sa rrrrrrrr

Edited by billadni
Link to comment
Sa ostalim delovima teksta se slazem, medjutim, ako si vec (pravilno) ocenio da nema smisla licitirati zlocinima cudi me da si u istoj recenici "dao najbolju ponudu" na vec postojecoj licitaciji. Ili bi da licitiras ali pod svojim uslovima. Masakr u Srebrenici jeste najgnusniji i najtragicniji pojedinacni zlocin u ovim "nasim" ratovima ali, kao uostalom nijedan drugi zlocin, nije reper za druge zlocine.
Za temu su bitni oni delovi teksta sa kojima se slažeš, a na koje ni ostali učesnici do sada nisu prigovorili. Očito da se slažemo i u tome da je licitiranje zločina besmisleno, ali nam razlozi za to nisu identični, a oni ovde ipak nisu tema. Valjda nađemo neki topik gde ćemo moći da ih tematizujemo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...