Jump to content
IGNORED

Vreca za spavanje


Mancunian

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
Pa i meni to prvo palo na pamet...jos neko? Iko?
Na Cukarickoj padini (Radnicka 48) imas prodavnicu planinarske opreme "Gora". Imaju pristojan izbor vreca za spavanje i nisu preterano skupi. a daju se naci i dobri Ferrino satori.
Link to comment
  • 2 weeks later...

u mercatoru, intersportu i slicnim radnjama koje nisu specijalizovane za outdoors opremu uglavnom nisam nalazio kvalitetniju opremu tog tipa. slazem se sa preporukom za goru, a ja bih ti preporucio da pogledas i ove dve...devetka je u savskoj ulici, trebalo bi da imaju ferrino i lafuma vrece.druga je bulevaru, izmedju jata i ministarstva privrede, nisam tamo svracao, ali bi trebalo da drze outdoors opremu.

Edited by Tosha2EE
Link to comment

Dig je vec rekao. Uzeo je za 2.000din rabim je oko 2 godine, bez primedbi i po meni je to najbolji izbor.Ako se budes odlucivala za neke skuplje/outdorastije varijante pazi samo na tezinu vrece, jer naravno bezveze opterecuje ali moze da napravi problem na aerodromu (dozvoljena kolicina prtljaga je 20kg)

Link to comment

Koliko znam, jedino u "Gori" ima pravih trosezonskih i četvorosezonskih vreća. "Mekinli" varijante, tj. one koje se valjaju u Merkatoru i Intersportu u Kralja Petra, nude temperaturne opsege za koje nisam siguran da odgovaraju istini. Leti je svejedno kakva se vreća koristi, pogotovo ako imate i šator, ali zimi biste proplakali svaki dinar koji ste uštedeli na vreći.Preporuka: obilaziti buvljake i vojne otpade dok ne nađete, i platite oko 1.500 dinara, kvalitetnu vojnu vreću za spavanje. Zakon.

Link to comment

off topic: kad pomenu buvljake - kako dobra tema, moracu negde da je udenemon topic: ne bilo ti tesko da napises gde je taj vojni otpad, moj tata resio da se baci u shumare (zekim se malo, uhvatili ga penzionesrski pundravci pa se nakopistio da posece neka drva u zavicaju) - pa ko velim zgodno mesto da nabaci ra(t)dnu opremu

Edited by apotekarica
Link to comment

Za cega ces ti koristiti vrecu Manc? Ja vrecu za spavanje nosi uglavnom da ne bih imao problema sa posteljinom kod ljudi koji me ugoscavaju po putovanjima i uvek sam indoor, tako da mi je ovo iz intersporta sasvim dovoljno.

Preporuka: obilaziti buvljake i vojne otpade dok ne nađete, i platite oko 1.500 dinara, kvalitetnu vojnu vreću za spavanje. Zakon.
Cini mi se da sam to video nedavno. Dosta veliko i tesko, cini mi se, al verujem da radi posao.
Link to comment
Preporuka: obilaziti buvljake i vojne otpade dok ne nađete, i platite oko 1.500 dinara, kvalitetnu vojnu vreću za spavanje. Zakon.
Nekada je bio vojni otpad blizu ex-konjičke škole u Zemunu i tamo sam pazario jednu od tih super-vreće. Gumirani omotač, fina, debela, preživela sve i svašta. Planiram uskoro da kupim novu, jer je ova vrsta materijala odavno prevaziđena, glomazna, dok ove nove imaju obim kao kokakola od 2 litre, i stanu ti i u manji ranac.
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Kupujem (za sestru) vrecu za spavanje. Ide na kampovanje poc. jula u kamp Perucac, spavace u satoru. Sta mi preporucujete, inace je zimogrozljiva :)Pominjete ovde neke cene i popuste, pa vidim da je mckinley "na popustu" u intersportu, skuplja nego regularna cena ! th_82947_m_122_117lo.JPG(neko rece da je platio ~3000, snizeno sa 5).Zamolio bih, ako znate koja je prodavnica najpovoljnija po cenama(u BG), da li Maxisport, Intersport, Gora (u radnickoj), Planeta... U pitanju su firmirane vrece, da li vredi platiti malo vise u odnosu na ove u Tempu i sl. Hvala

Link to comment

kao neko ko ima 40+ vreća za spavanje u klubu :) i ko je spavao i austriji na 2C napolju, slažem se sve vezano za vojne vreće :D - apsolutno nezajebivo, ali i sa tošom i njegovim preporukama vezanim za vreće.ferrino je ferrino, ali rang ispod McKinley je sasvim sasvim dovoljan. kupiš mckinley za -5C i nema zime. nije puno para ali radi. jedino je malo kabastija, ali kome je to bitno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...