Jump to content
IGNORED

Knjizevne veceri


Sludge Factory

Recommended Posts

Posto mi u svemu imamo 2 pakovanja istog kurca tako i ovdje postoje 2 kluba: Milov i Momov.

Ovih 20 baka ce da ide u Vucicevu kasu posto sam poprilicno siguran da MNE nije bas omiljen na ovoj adresi.

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 years later...

Ne mogu večeras, a sutra ću otići - dojadilo mi je više da grlim drveće!

Sve ovo vreme unazad radim iz kancelarije, a kancelarije su nam od one pobede 7. ili 8. maja pune. Ovo je napolju, distanca, maska ako treba ...

 

Lana je večeras :( 

Link to comment

Ja se ukljucila sad, tik pred kraj Laninog citanja.

Plavokosa zena koja vodi program i njeni pokreti i engleski naglasak tokom najave i price sa albanskom aktivistkinjom su :unsure:

Link to comment
9 hours ago, slepa živana said:

možda bi književni rad trebalo zabraniti

Samo javnu promociju KR.

 

Meni se nikako ne dopada način na koji se vode te Krokodilove večeri kod 25. maja, ali eto, publike ima, pa verujem da je opravdano.

Link to comment
10 hours ago, Ras said:

Samo javnu promociju KR.

 

Meni se nikako ne dopada način na koji se vode te Krokodilove večeri kod 25. maja, ali eto, publike ima, pa verujem da je opravdano.

sinoć sam se podsetila zbog čega više ne idem. vašar susramlja.

pogledala sam posle i snimak prve večeri, pa sam se malo oporavila. bilo je par odličnih priča. mlada malinarka iz valjeva je održala čas iz kniževnosti i iz javnog nastupa, sa sve govornom manom. radmila petrović.

Link to comment
55 minutes ago, slepa živana said:

sinoć sam se podsetila zbog čega više ne idem. vašar susramlja.

pogledala sam posle i snimak prve večeri, pa sam se malo oporavila. bilo je par odličnih priča. mlada malinarka iz valjeva je održala čas iz kniževnosti i iz javnog nastupa, sa sve govornom manom. radmila petrović.

radmila petrovic je kraljica.

Link to comment
1 hour ago, slepa živana said:

sinoć sam se podsetila zbog čega više ne idem. vašar susramlja.

pogledala sam posle i snimak prve večeri, pa sam se malo oporavila. bilo je par odličnih priča. mlada malinarka iz valjeva je održala čas iz kniževnosti i iz javnog nastupa, sa sve govornom manom. radmila petrović.

Čitao sam par zbirki koje je Enklava objavila i nije me nešto posebno radilo, međutim par pesama Radmile Petrović koje sam čuo na Radio Beogradu 2 i koje je sama govorila su na mene ostavile utisak da sam poželeo da odem i da je čujem -njeno je gostovanje na radiju zapravo bilo dan, ili dva pre zakazane večeri u KC Grad.To se dešavalo u junu, kada je epidemija ponovo uzela maha i to je veče naravno već sutra otkazano. Ovaj tvoj utisak sada zapravo pojačava želju i da uzmem nešto i pročitam.

Inače mislim da Enklava radi dobar posao na promociji: dobra je veb strana koja funkcioniše poput časopisa, a za komunikaciju su dobro iskoristili i YT kanal za vreme zaključavanja:

 

veb

YT

Edited by Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...