Jump to content
IGNORED

Rock fotografija


Atreid

Recommended Posts

23 minutes ago, slepa živana said:

ko su ova dvojica levo?

 

Ovaj mamin sin dole meni lici na Maxa Willsona iz mladjih dana, ovaj sto stoji, nemam pojma. Mozda je cak i Jura po tom glupom kezu. Mozda su i neki drugi likovi? A i pitanje otkad je fotka. Po Dzoniju kapiram da je mozda iz 76 ili 77 dok su ova dvojica ziveli u studenjaku. A i Darko izgleda ko deckic, znatno mladje nego u vreme prvog Haustora.

Link to comment
20 minutes ago, chandra said:

 

Ovaj mamin sin dole meni lici na Maxa Willsona iz mladjih dana, ovaj sto stoji, nemam pojma. Mozda je cak i Jura po tom glupom kezu. Mozda su i neki drugi likovi? A i pitanje otkad je fotka. Po Dzoniju kapiram da je mozda iz 76 ili 77 dok su ova dvojica ziveli u studenjaku. A i Darko izgleda ko deckic, znatno mladje nego u vreme prvog Haustora.

jura je upadljivo rošav tako da mislim da nije on

a džoni mi izgleda kao da je 1981. kao u spotu gracija :)

Link to comment
21 minutes ago, slepa živana said:

jura je upadljivo rošav tako da mislim da nije on

a džoni mi izgleda kao da je 1981. kao u spotu gracija :)

 

Could be. Nemam pojma cak ni odakle mi slika na hardu.

Link to comment
2 hours ago, Meazza said:

 

Posle sešna Klej pita menadžera: "Who were those fags?"

Tema je rok fotografija, a na fotografiji Klej nokautira Bitlse :)

1 hour ago, maheem said:

General Melchett kod Klejovog desnog ramena

Oštro oko u gradovima!

 

 

 

 

Je l čitao neko biografiju i može li da preporuči?

Link to comment
  • 2 months later...

Otkad sam je prvi put čuo (uživo na PBS radiju), živim u nadi da će jednog dana postati glavna pevačica Napalm Death. Kako bi to dobre najave za koncert bile.

 

Trol u vezi radija (mada je više za Noskičevu temu): iritira me što u Melburnu nema stanice sa 100% muzikom iil bar samo muzika i reklame. PBS mi nekako najbliži tom idealu jer kad se priča, priča se o muzici, ali zato kad se zalome neki nabeđeni umetnici isto kao da slušam talk show, ne mogu da izdržim i moram da menjam stanicu.

Link to comment

Iju, šta će ti reklame, božemeoprosti... Bolje da pričaju (ako baš mora, mada i mene iritira). Mada je najbolje kad uhvatiš kad su pojedinačne emisije, pošto ima onih u kojima praktično ide samo muzika).

 

Ja sam ovih dana počeo da maštarim o Nai Palm u kombinaciji sa King Gizzardima (festival mikrotonalne i poliritmičke glazbe)... Enivej, moja mašta može svašta.

 

Ekskluzivno™ za ppphorum, moj candid portret drugarice Nai.:16_relieved:

 

20180101_002522_BW.jpg

 

 

Link to comment
16 minutes ago, Indy said:

Ja sam ovih dana počeo da maštarim o Nai Palm u kombinaciji sa King Gizzardima (festival mikrotonalne i poliritmičke glazbe)... Enivej, moja mašta može svašta.

 

Posle prve slike koju si okačio ja sam imao (očekivane) maštarije sa Hatori Hanzo katanom. Dobar bi to remake bio, sav u pokretu i njihanju ;) 

 

Reklamama daleko lepa kuća, ali su nažalost najmanji zajednički sadržalac svih radio stanica ovde.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...