Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Na Naselju postoje dva terena. Jedan krasi rustican smek i na njemu ne postoji nista osim prasine, dok su dede ovaj drugi cementriali, poplocali, osmirglali i sta sve vec ne ide u te sminkereske radove :D Nalazi se u delu koji je sagradjen kako bi se udomili sahisti u toku te olimpijade.Ima taj u Limanskom parku i na keju ima jedan, ali tamo jos nisam uvhatio neku partijuAnyhow, prica mi drugar da je pre pet godina setajuci kroz central park u NY izdaleka video neke dede koje se bocaju. Kada je prisao provalio je da su u pitanju neki Dalmatinci, pa je i popricao koju sa njima :D

Link to comment

kad ste vec krenuli sa ekstremnim sportovima, kakvo je stanje sa bridz klubovima? bio sam davno u onom u restoranu na vrhu one crvene zgrade kod spensa, ali mi je delovao poprilicno snobovski. a bio je i jedan u klubu knjizevnika, preko puta matice, taj je bio ok.

Link to comment

Nisam sigurna, ali mi se cini da sam u Vase Stajica videla tablu za neki bridz klub, ili tu negde u okolini. Mozda je bio i onaj deo grada oko keja (Radnicka ili Maksima Gorkog).

Link to comment
Nisam sigurna, ali mi se cini da sam u Vase Stajica videla tablu za neki bridz klub, ili tu negde u okolini. Mozda je bio i onaj deo grada oko keja (Radnicka ili Maksima Gorkog).
Vase Stajića, ne unosi zbrku..
Link to comment
Vase Stajića, ne unosi zbrku..
Fala, al sta ja znam, oce to s godinama... to zaboravljanje wink.gif Salim se, ali stvarno nisam dugo videla tu tablu (ili nisam obracala paznju), zato sam bila nesigurna. Secam se samo da je okruzenje takvo nekakvo sto se zgrada tice. :)
Link to comment
Fala, al sta ja znam, oce to s godinama... to zaboravljanje wink.gif Salim se, ali stvarno nisam dugo videla tu tablu (ili nisam obracala paznju), zato sam bila nesigurna. Secam se samo da je okruzenje takvo nekakvo sto se zgrada tice. :)
vase stajica, znaci. ne znam za taj. znaci da prospartam u potrazi za tablom pa da onda virkam unutra kakva je atmosfera.bilo super sinoc u zrenjaninu na interzonu, steta sto niste bili.
Link to comment
Prospartaj PARNOM STRANOM Vase Stajica!!! U to sam jedino sigurna da je parna strana u pitanju.
Poseban osvrt na brojeve 4 -12, znači kreneš od Doma željezničara, tu je blizu. Edited by nesha taxista
Link to comment

NS STRIP VIKENDpetak, 2. novembar18h Otvaranje izložbe "Istorija novosadskog strip izdavaštva", galerija Tableau, Svetozara Miletica 4.19h Promocija stripa "Podzemne vode" Wostok, izdanje SKCNS, Art Klinika, Grckoškolska 5.20h Projekcija filmova; Serija Fantom22h Koncert grupe Plug'n'Play, Klub Trema, SNPsubota, 3. novembarSvi programi u Art klinici, Grckoškolska 5.17h Promocija knjige "Novosadski strip" Svetozara Obradovica18h Promocija novog albuma "Cat Claw Vl" Baneta Kerca19h Promocija izdavaca Beli put, Market print, System comics, SKCNS20h Razgovor sa Gostom - Igor Kordej. Razgovor vodi Zoran Janjetov.21h Koktelnedelja, 4. novembarSvi programi u Art klinici, Grckoškolska 5.12h strip matinePromocija izdanja šlic-PoletaracPromocija izdanja "Carobne avanture iz prošlosti" Zdravko Rajcetic - Zoran Pešikana u okviru promocije wostokovog strip albuma u petak tj. danas u klinici TEHNO MUDA!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...