Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ma sve ok. Bitno je da je vama bilo super (a i "dvoje su se tako smuvali") :)edit: nista od "lepog pozdrava", a atreid? wink.gif

Edited by melankolic
Link to comment
hihi, koji ste vi entuzijasti...danas je bilo mozda nas 10 sa kupljenim kartama. plus jos 20 ovih iz organizacije i sa besplatnim.glavna diskusija sa drugarima u pauzama bese na temu ima li uopste u novom sadu publike za interzone i slicna desavanja.nisam jos nikad cuo da se karte kupuju posle koncerta. :)atreida nisam video, a za shapicu ne znam kako izgleda.bilo ok. oni prvi, nemci neki, po mom ukusu, neki aktuelni free/elektronski/etno/fusion jazz, a posle njih dunja knebl, simpaticno, post hipi world music, onako, za opustanje.
:P Mislila sam koliko ranije treba da se kupe karte! Al ladno sam bila prva juce, oke kasnije se kao napunilo. I nije mi jasno sta je ona "voditeljka" mislila pod "Ocekujemo vas i sutra u tolikom broju" :huh: To je bila kao dobra posecenost?!Nemci su bili skroz zanimljivi, ko muzika za crtac, sam' me jako zanima kako su im izgledale note... I tetka iz Hrvatske je bas bila simpa!
Link to comment

e, znaci bila si? jesi ti ona sa milion pirsova? kako pijes vodu, jel ti sve iscuri kroz obraze? :)mislim da je voditeljka bila ironicna kada je to rekla. devojka iz organizacije mi rece da je prvog dana bilo (nesto) vise ljudi. mozda zato sto su delili cugu.nemci su meni bili dobri, proletos je bila slicna svirka u ck, samo sto su ono bili svedjani. izgleda da takve muzike ima sve vise, i to je super, malo nerd przenja.vidimo se i danas.

Link to comment

Boli vas dzidza!!!Izlazite, dok ja moram da radim i pregledam pismene zadatke! E, da! U nedelju ima neka rodjendanska zurka u NS TAJMU!!! Valjda ce biti nekih frajera! Posto je ekipa 30+, nadam se da ce biti i koje pile za capiti :wub: . Samo se nadam da nece biti sve neka fenserajska i tehno ekipa. Pankeri, stariji od 28 i mladji od 35, gde ste? A?

Link to comment
Boli vas dzidza!!!Izlazite, dok ja moram da radim i pregledam pismene zadatke! E, da! U nedelju ima neka rodjendanska zurka u NS TAJMU!!! Valjda ce biti nekih frajera! Posto je ekipa 30+, nadam se da ce biti i koje pile za capiti :wub: . Samo se nadam da nece biti sve neka fenserajska i tehno ekipa. Pankeri, stariji od 28 i mladji od 35, gde ste? A?
nisam panker al sam sveze osisan na keca. po godinama upadam. :naughty:ocel biti neka svirka?nisam vido danas onu pirsovanu na interzonu. kupio majicu. brazilci bili kul. dzaba cuga. prica se da ce 29. biti svirka u okviru festivala, ali u zrenjaninu, uz organizovani prevoz iz novog sada.
Link to comment

Mene Alisa veceras na Interzonu smorila, tj nije mi jasno kako uspevaju da na momente budu tako dobri, a onda opet toliko losi?!? Sto bi reko drug - tako zvuce zato sto u mraku ne vide note :) Al zato Brazilka rastura! Odavno nisam videla muzicare koji toliko uzivaju u svirci a tako deluju skromno...

Link to comment

Stojkovic je i zvanicno odlepioNS: Zašto promena imena gimnazije22. oktobar 2007. | 15:00 | Izvor: BetaNovi Sad -- Grad Novi Sad predlaže da se Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj" preimenuje u "Srpska pravoslavna velika gimnazija u Novom Sadu".To je predlog Saveta za kulturu Skupštine Novog Sada, protiv koga su ustali bivši učenici te gimnazije, pokrenuvši na internetu potpisivanje peticije protiv promene naziva te ugledne novosadske gimnazije. "Gimnazija 'Jovan Jovanović Zmaj' je škola koju pohađaju i đaci koji nisu Srbi i pravoslavne veroispovesti", navode oni."Smatramo da je predlog o promeni imena neprihvatljiv jer favorizuje jednu grupu učenika u odnosu na druge", navodi se u pratećem tekstu peticije.Ocenjuje se da škole nisu mesta na kojima treba isticati religiozna obeležja pošto su državne institucije i dodaje da Ustav Srbije garantuje da je država sekularna.Navodi se da peticiju pokreće grupa bivših učenika gimnazije, kojoj su "osećaj tolerancije i otpor bilo kojoj vrsti izdvajanja na osnovu nacije i vere usađeni" tokom školovanja u Gimnaziji "Jovan Jovanović Zmaj".Savet za kulturu Skupštine Novog Sada prihvatio je i inicijativu da se na fasadu škole stavi natpis "Baron Miloš Bajić srpskom narodu".Predloženo je da se umesto fontane, u školskom dvorištu postavi spomen-česma, na kojoj bi bili dva mozaika "Hristos kao pastir" i "Sveti Sava blagosilja Srpčad".Peticija se nalazi na internet adresi http://www.petitiononline.com/novisad/petition.html.

Link to comment
Stojkovic je i zvanicno odlepioNS: Zašto promena imena gimnazije22. oktobar 2007. | 15:00 | Izvor: BetaNovi Sad -- Grad Novi Sad predlaže da se Gimnazija "Jovan Jovanović Zmaj" preimenuje u "Srpska pravoslavna velika gimnazija u Novom Sadu".
Jebote... Koje budaletine imaju vlast u gradu. Ispišam im se svima u kafu. :rant:
Link to comment

Anyhow, uskoro pocinje Jazz festival i tradicionalno grbavljenje na ulazu :D sreda, 14. novembarMAGNUS MEHL QUINTETROY HAYNES QUARTETZVONIMIR TOT TRIOčetvrtak, 15. novembarBOI AKIH TRIORONNIE CUBER BANDTOOTS THIELEMANS QUARTETpetak, 16. novembarKARLHEINZ MIKLIN TRIOADAM KLEMM BANDADUŠKO GOJKOVIĆ QUINTETsubota, 17. novembarMANUEL DUNKEL QUARTETDEBORAH BROWN & MATOŠIĆ TRIOMACEO PARKERedit: http://jazzns.eunet.yu/

Edited by Maltese
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...