Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Postoji šansa da je trol u pitanju, jer na toj grupi ljudi neretko kače neke sulude stvari pa je neko hteo to da digne na novi nivo. 

 

Ako nije trol, ostaje samo da kaže da li se kenja u sudoperu ili kadu.

 

Link to comment

Off: svojevremeno sam rentao gajbu u Gracu, pa sam imao tu nesreću da par nedelja obilazim razne zgrade iz doba Marije Terezije (u kojima se uglavnom iznajmljivalo nekadašnje odeljenje za služinčad). Budući da mi niko nikada neće verovati, iako imam i svedoke, jako mi je krivo što nisam imao prisebnost duha da slikam genijalno rešenje u jednom takvom saloncu - WC šolja postavljena usred dnevnog boravka, ograđena drvenim sandukom koji stoji vertikalno i izvlači se upolje, tako da se sanduk izvuče, korisnik uđe, povuče sanduk nazad ka zidu i tako stekne privatnost (i automatski upali neonku), obavi šta ima, i obrnutim sledom radnji izađe nazad u dnevni boravak, pa u kuhinju, gde u sudoperi opere ruke iz higijenskih razloga. Cijena uživanja tog luksuza: prava sitnica (500 ojra mesečno)... U odnosu na to šta sve nudi, ovaj oglas mi  stogadeluje vrlo pristojno.

Link to comment
11 minutes ago, nisam ja said:

jozef fricl lajks dis. 

mada nisam ispratio šta kako, vertikalno, upolje, prema zidu... 

al zvuči baš kako treba. 

Zamisli da ovo čudo tehnike nema vrata na otvaranje, da nema zadnju ploču ("leđa"), da leži na šinama i pokretno je napred-nazad - mada, možda je bolje ne zamišljati...

 

33411583-wooden-toilet-on-a-field-in-nat

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...