Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ma sve OK, ali jel ima negde slika na mapi grada gde to tačno hoće da grade?

 

Nisam nešto antiprotivan pobuni, naravno,, nego me baš zanima, jel' hoće da diraju park ili ne, za početak... I to LII, gde tamo ima mesta za graditi parking? Iza Orfeja? Otimaju školi basket teren? Msilim, pokušavam da smislim gde tu može garaža da bude, pa mi nije jasno, gde bi mogli i da pokušaju da uglave... Kontam ja d aje logika oglobiti ovo što rade u NIS-u, kao u BG što su uradili u Zorana Đinđića sa svima koji tamo rade, ali mi nije jasno gde, pobogu...

Link to comment

Livada koju okružuju mss i bb, ne ona prema nf. A mss poslednjih par godina nije moguća za mimoići dva auta pošto se u jednu traku parkiraju valjda ti što beže s bulevara. 

Link to comment
  • 2 months later...

Jel ima nekoga ovde ko se preselio poslednjih godina iz bg u ns? Utisci?

 

Koji delovi ns su najbolji za zivot? Sta je u NS Vracar na primer?

 

Link to comment
1 hour ago, chandra said:

Jel ima nekoga ovde ko se preselio poslednjih godina iz bg u ns? Utisci?

 

Koji delovi ns su najbolji za zivot? Sta je u NS Vracar na primer?

 

 

Ulica Vase Stajića, ili Sremska Kamenica.

 

Link to comment
36 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Ulica Vase Stajića, ili Sremska Kamenica.

 

 

Da, i meni se cini da je taj kraj od Spensa ka Dunavskom parku najprijatniji za zivot. Trazi se nesto urbano, tako da je Kamenica van razmatranja. Kakva je Grbavica?

 

Gledam oglase za stanove po NS ovih dana, fascinira koliko su jeftiniji nego u Beogradu. komotno faktor 1.8 - 2 za slicnu nekretninu.

 

Pritom kvalitet zivota u sirem centru Bgd se dramaticno srozava otkad je grad postao meka za turiste iz bratskih i nesvrstanih zemalja. Plus je neverovatno skupo sve.

Link to comment

Grbavicu i Novu Detelinaru izbegavati u širokom luku, sve je postalo urbanistička džungla...

Beogradski kej, deo između Radničke ulice i Bulevara Mihajla Pupina, zatim Vase Stajiće, 

Neko bi možda preporučio Limane, ali lično ih ne mirišem baš.

I izbegavati novogradnju. 

U suštini, sve je blizu centru

 

Novo Naselje je po mom mišljenju najprijatnije za neki porodični život 

Link to comment

Ok, video sam Grbavicu prosle godine, bas se mnogo gradilo tamo.

 

Mene jako lozi zivot u NS - sve mi je tu za nivo normalnije nego u Bgd. Sto, naravno, ne znaci da je normalno.

Link to comment

Liman je zakon. Imas parkinge, dvorista za klince, centar je blizu, reka je blizu.

Cini mi se da nije neka ponuda stanova, novogradnje sem Park Cityja nema.

Cekiraj na oglasi.rs ponudu

Link to comment
44 minutes ago, maheem said:

Liman je zakon. Imas parkinge, dvorista za klince, centar je blizu, reka je blizu.

Cini mi se da nije neka ponuda stanova, novogradnje sem Park Cityja nema.

Cekiraj na oglasi.rs ponudu

 

Nije za mene. Ja bih se - da sam u Bgd - sutra peske preselio u NS. Starija osoba u pitanju.

Link to comment
2 hours ago, maheem said:

Cekiraj na oglasi.rs ponudu

 

Boli sta se sve prodaje i za koju kintu u poredjenju sa Beogradom. A kapiram da u narednih 10ak godine - osim u slucaju neke gadne katastrofe, pu, pu - cene u NS mogu samo da rastu.

Link to comment

 pre oko dve godine cene kvadrata su bile na minimumu, sad rastu polako. Prosečno je kvadrat u novogradnji oko 1,250jevreja plus minus gore dole, zavisno od lokacije i da li je završena zgrada. Što se tiče starih stanova, tu kako naletiš....mada su na Limanima nasjkuplji

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

 pre oko dve godine cene kvadrata su bile na minimumu, sad rastu polako. Prosečno je kvadrat u novogradnji oko 1,250jevreja plus minus gore dole, zavisno od lokacije i da li je završena zgrada. Što se tiče starih stanova, tu kako naletiš....mada su na Limanima nasjkuplji

 

Pa ovo sto vidim po centru je izmedju 900 i 1300, za pristojne salonce, s tim da ovi jeftiniji zahtevaju sredjivanje, recimo 150 - 250 po kvadratu. To mu izadje na tih nekih 1200 po kvm na kraju za lep stan u centru. To je super povoljno u odnosu na Beograd.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...