Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

onda bih voleo da mi neko objasni kako su se pored sve te sposobnosti naše ...
I ovaj potonji ruski nacista što su ga uhapsili pre par meseci. A pre toga se mesecima šetao po Srbiji, družio sa radikalima, Obrazovcima i nikom nije smetalo.
ceksad, jel dasa osnovo privredno drustvo il nije?
Датум оснивања:13.06.2012Datum proterivanja: 01.10.2013.Trebalo im je godinu i tri meseca da shvate da je otvorio firmu?
Link to comment
Pravne osnove ima, samo je malo čudno zašto je ona isplivala tek posle godinu i kusur. To je klasičan DB metod razračunavanja sa ljudima.
da, ali na osnovu toga sto je cudno ne mozes je pobiti.
Link to comment

Ja je ne pobijam. Ja se samo pitam ko mu je dozovolio da otvori radnju ako već nema radnu dozvolu, ali ispostavilo se da izgleda da može da otvori radnju, ali ne sme da bude zaposlen.Mada, kada sam svojevremeno sa drugarima otvarao DOO bila je priča da je direktor istovremeno i zaposlen ako ne radi na drugom radnom mestu. Kako Sajmon nije mogao da radi na drugom radnom mestu kako je mogao da bude direktor tj. zaposlen? Znači da neko debelo ne zna da radi svoj posao? Jel' taj neko kažnjen zbog prekršaja jer je dozvolio strancu bez radne dozvole da radi u Srbiji?A policija ako je profesionalna i ažurna zašto je čekala godinu i tri meseca da mu uskrati boravak?Nameće se zaključak da ih je za sve bolela patka i da stranac ovde može da radi šta god hoće sve dok se ne pokači sa fašistima.

Link to comment

Jel' to inostrana firma? Nisam pravnik pa ne znam kako je sa zaposlenima u inostranstvu. Znam samo da ako je direktor u radnom odnosu u nekoj firmi kod nas tada ne mora da bude zaposlen u svojoj firmi (u svojoj kada je direktor istovremeno i osnivač).

Link to comment
Nameće se zaključak da ih je za sve bolela patka i da stranac ovde može da radi šta god hoće sve dok se ne pokači sa fašistima.
a kako se to pokacio sa fasistima?(ozbiljno pitam, stvarno nisam ispratio)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...