Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

pa ukoliko su imali nesto slicno ovom sa snimka, u zatvorenom prostoru, pod zemljom, bez protivpozarnog sistema, onda puno njih treba da visi. a lose instalacije mu nekako dodju kao univerzalno objasnjenje i odgovor na sve. ma nemam pojma, ne mogu da se otmem utisku da je u pitanju ljudski faktor, kao i gotovo uvek kad se dogode ovakve tragedije.

Link to comment
Prvi rezultati istrage ne isključuju mogućnost da su vatru izazvala pirotehnička sredstva kojih je bilo u lokalu, što tvrde i brojni posetioci. Pojedini očevici pričaju da je plamen prvo zahvatio draperiju u blizini bine gde su igrale plesačice. Istraga je i dalje u toku.Petoro od šestoro pogunulih, prema saznanjima "Blica" bili su na galeriji u lokalu, a probali su da se od zaštite od vatre, tako što se se zatvorili u toalet. Jedna žrtva se takođe zatvorila u toalet, ali u prizemlju.
Link to comment

uzmuvali se lešinari

Predsednica Saveta za bezbednost Skupštine grada Branka Bežanov ocenila je da je nesreća u Kontrastu mogla biti izbegnuta da je Gradsko veće prihvatilo njihovu inicijativu da se radno vreme lokala ograniči do jedan sat iza ponoći.
Policijski podaci potvrđuju da se najviše krivičnih dela, nesrećnih situacija i sličnih stvari desi upravo posle vikendom posle 2h", kaže ona.
umesto punog meseca mi imamo "prokletstvo gluvog doba noći". Duhovi, vampiri, veštice - ko zna... Inspekcija je tu nemoćna, možda da pozovu dylana doga?
Link to comment

jebote, ako se u bilo kakvom kontekstu moze reci da postoji i promil neceg pozitivnog kod ovakvih tragedija, to je sto govna vrlo brzo isplivaju na povrsinu.

Edited by ToniAdams
Link to comment
uzmuvali se lešinariumesto punog meseca mi imamo "prokletstvo gluvog doba noći". Duhovi, vampiri, veštice - ko zna... Inspekcija je tu nemoćna, možda da pozovu dylana doga?
nek kokos ukine 2 poslije ponoci, nego fino vikendom odmah sa 1 na 5kad je lenjin mogao da svede nedelju na 5 dana, sta bi falilo ovome Edited by morgana
Link to comment
uzmuvali se lešinariumesto punog meseca mi imamo "prokletstvo gluvog doba noći". Duhovi, vampiri, veštice - ko zna... Inspekcija je tu nemoćna, možda da pozovu dylana doga?
Strasne stvari. Ne zna se ko je gori - moron Tadic ili ovi. Pozari se ne desavaju pre 1 verovatno. Nastradalima neka je laka zemlja.
Link to comment
Neimenovani radnik kluba je izvor za te prskalice. Odmah su rekli i da je kontrolisan redovno i da se to svuda može desiti. Sve je moguće, samo inspekcija siguno nije kriva.
ajah, ne znam šta je gore, imbecilni tadijevi komentari, ili dačićevo ležerno skidanje odgovornosti dok se ni uviđaj nije završio. čitam i novosadski sns iskoristio priliku da uz usputne izjave saučešća oplete po gradskoj vlasti. iskoristiće se ovo u predizborne svrhe maksimalno, i have no doubt, a posle toga business as usual, ko i posle lounge-a. Edited by Gonzo
Link to comment

nastavlja se na twiter-u:Branka Bežanov ‏ i to je istina, ali sprecili bi i mnoge druge nezeljene situacije... mnogi nemaju miran san u strogom centru grada.Branka Bežanov ‏ @escape021 naš gradonačelnik je rekao da nije za tako drastične mere jer mladi treba da se zabavljaju. dokle? do 8 ujutro...

Link to comment
pa ukoliko su imali nesto slicno ovom sa snimka, u zatvorenom prostoru, pod zemljom, bez protivpozarnog sistema, onda puno njih treba da visi. a lose instalacije mu nekako dodju kao univerzalno objasnjenje i odgovor na sve. ma nemam pojma, ne mogu da se otmem utisku da je u pitanju ljudski faktor, kao i gotovo uvek kad se dogode ovakve tragedije.
kontarast je komplet nadzeman, ali ne znam da li ima drugi izlaz. kapiram da ima, ali iza šanka. ono što je ove ljude zagradilo u wc-u je onda verovatno nadogradnja za separee od gore, koju su ubacili pre godinu-dve.
Link to comment

pročitah negde da su rekli da ima još jedan izlaz, ali cenim da je to ovo što i korinđ kaže, neki izlaz iza šanka, koji verovatno nit je bio funkcionalan kao emergency exit, nit obeležen.

Link to comment
ajah, ne znam šta je gore, imbecilni tadijevi komentari, ili dačićevo ležerno skidanje odgovornosti dok se ni uviđaj nije završio. čitam i novosadski sns iskoristio priliku da uz usputne izjave saučešća oplete po gradskoj vlasti. iskoristiće se ovo u predizborne svrhe maksimalno, i have no doubt, a posle toga business as usual, ko i posle lounge-a.
Ne znam sta ce vam pozivanje na te vanlokalne budale. Koliko dece treba da vam izgori da pozatvarate sve rupe i cumeze.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...