Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Je l ti Gena predavao?Čudi me kako je taj retard onda toliko motivisao buraza i toliko mu znanja iz fizike preneo ako je ostalima ogadio svoj predmet?
Aha. Kapiram da sam iz oblasti fizike vise naucila do sedmog osnovne nego tokom gimnazije. Tvoj buraz je sigurno vunderkind!
Link to comment

Ali zato imate Savu i splavove, za razliku od nas poturčenih :(Btw, dosta ovih sumornih tema, gde je Berger da unese malo duha i živine? Ne može se stalno mračiti, nije zdravo.

Link to comment
Aha. Kapiram da sam iz oblasti fizike vise naucila do sedmog osnovne nego tokom gimnazije. Tvoj buraz je sigurno vunderkind!
Pokreni akciju "Izbacimo Genu" iz Jove. Nemoj biti na kraj srca, spasi decu, omogući im kvalitetno obrazovanje :lol:
Link to comment
Pokreni akciju "Izbacimo Genu" iz Jove. Nemoj biti na kraj srca, spasi decu, omogući im kvalitetno obrazovanje :lol:
Nisi ti mene dobro razumeo. Zabole me i za Genu i za Jovinu i za decu koja je pohadjaju. Samo mi bilo smesno tvoje hvaljenje retarda :lol:E, jese seca neko izraza "a nonoli"?
Link to comment

E a koja je od tih gimnazija prijateljska sa onom mojom iz Jagodine? Znam da nam svake godine za dan skole dolazila grupa garija i garkinja u posetu. Mislim da je to ona pored riblje pijace.

Link to comment
E a koja je od tih gimnazija prijateljska sa onom mojom iz Jagodine? Znam da nam svake godine za dan skole dolazila grupa garija i garkinja u posetu. Mislim da je to ona pored riblje pijace.
jovina. bilo je razmena horova još kada sam ja išao
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...