Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Nema nikog iz Isidore? Jbg...Fuj Jovina... :P
Druže brate padni mi na Armani!! Isidorina je najbolja gimnazija. Nit smrdi, nit miriše. Svetina je najgora - spoj sporta i markirane odeće, zatim Jovina koja je najstaronovosadskija, ona na Telepu je nebitna, a Karlovačka je negde u pizdi materini. Ostaje Isidorina - kockasta građevina nekog zavoda, nikakva tradicija, odlična lokacija i fenseraj iznivelisan narkomanima gitaristima. Uteram joj.
Link to comment
Druže brate padni mi na Armani!! Isidorina je najbolja gimnazija. Nit smrdi, nit miriše. Svetina je najgora - spoj sporta i markirane odeće, zatim Jovina koja je najstaronovosadskija, ona na Telepu je nebitna, a Karlovačka je negde u pizdi materini. Ostaje Isidorina - kockasta građevina nekog zavoda, nikakva tradicija, odlična lokacija i fenseraj iznivelisan narkomanima gitaristima. Uteram joj.
Čuj, ja bio prva generacija Isidore... Ni zgradu u početku nismo imali, dok nisu izbacili Zavod za statistiku AP Vojvodine iz te ružne kocke i okačili nam onog VOBAN-a da ga reklamiramo preko celog zida od te kocke... Edited by radisa
Link to comment
Је л ти предавала Маја индекс?
jedna profesorica andja je stvarno drzala indekse i neku brzu hranu pored arene. umrla mlada :(
e, a znaš onog? a ovog?
a tebe zanimaju samo ovaj i onaj? nista ova i ona? pa jos prostata...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...