Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Ova mala pored Trifuna na 1:05, to je Anina mlađa sestra, onu što Topala ne može da pogleda drugačije do očinskim očima, jer je zna od pelena. True story.
Ne seeeeeri. Dobra mala, jadna na sestru.Personalizacija foruma ftw Edited by Buck Naked
Link to comment

Do evo sad sam mislio da je ftw "fuck the world". I nikad mi nije bilo skroz jasno. :isuse:Nego jeste videli što se nasred Novoga Sada pale bosanske zastave? :gazza: Što bre kad je koncert u Begeu? Idite tamo pa palite bosanske zastave!

Link to comment

a ovo mi je jedini forum jbg. nisam tamo. kapiram da bi taj novi Vojvodjanski PDF bio jedna odlicnost. Gariji u slobodnom letu, bez nasih primitivnih tlachiteljskih stega...

Edited by sherman
Link to comment
U toj gimnaziji menjaju profesore ako se on ne svidi roditeljima. Jedan profesor fizike je zahtevao od svojih učenika da uče pa su ga na jednom roditeljskom sastanku, na insistiranje nekih viđenijih gradskih faca, prebacili da predaje nekom drugom odeljenju da slučajno ne bi kvario prosek ocena njihovoj dečici :isuse: inače, taj profesor je bio omiljen profan mom burazeru i dika i ponos Jovine gimnazije.
Gena Litričin? Edited by Quizmaster
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...