Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Gari, indeks me je podsetio na onaj nekadašnji.Doduše, stajanje u redu sa mlađarijom podsetilo me i da sam stariji 20 godina... <_<

Edited by Quizmaster
Link to comment
sta reci, a ne usrati gace
odličan potez, mada nedovoljno prisilan. sistem mora da preuzme brigu o nakotu koji roditeljske bravčine nisu sposobne da uljude jerbo pojma nemaju šta je za nakot dobro, a i da znaju, ne zanima ih da se bave nakotom.
O školskom pravilniku o odevanju ističe se i to da je zabranjeno nošenje odeće sa uvredljivim natpisima ili slikama koje promovišu nacionalnu, versku, političku ili seksualnu opredeljenost.
:thumbsup: Edited by Hella
Link to comment

Mislim ono, lazu, prodjem cesto pored skole, i ne vidim razliku izmedju njih i drugih djaka u gradu. A ako vec hoce da uvedu pravila, neka uvedu jednobrazne uniforme, ne ovako da ostavljaju na volju nekolicini starmalih debila

Link to comment
Mislim ono, lazu, prodjem cesto pored skole, i ne vidim razliku izmedju njih i drugih djaka u gradu. A ako vec hoce da uvedu pravila, neka uvedu jednobrazne uniforme, ne ovako da ostavljaju na volju nekolicini starmalih debila
stock-photo-5216903-nerd-young-man-isolated-on-white.jpg
Link to comment

stojković (direktor škole) je meni car koji je tu školu učinio verovatno najboljom obrazovnom institucijom u srbiji. sada što se tiče uniformi ne vidim oko čega je ceo fuss.

Link to comment

gari na 1.04 u spotu ima lepu frizuru, od bugarske reprezentacije na SP 1994 i trifuna ivanova ne videh tako nesto krasnobicete modni i estetski zamajac nove ojrope

Edited by gazza1
Link to comment

U toj gimnaziji menjaju profesore ako se on ne svidi roditeljima. Jedan profesor fizike je zahtevao od svojih učenika da uče pa su ga na jednom roditeljskom sastanku, na insistiranje nekih viđenijih gradskih faca, prebacili da predaje nekom drugom odeljenju da slučajno ne bi kvario prosek ocena njihovoj dečici :isuse: inače, taj profesor je bio omiljen profan mom burazeru i dika i ponos Jovine gimnazije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...