Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

jeo. sam ga napravio, sve sam imao u kući, a veliki teflonski tiganj je odglumio ploču plinskog roštilja cool.gif
jesi koristio najjeftinije sastojke kako dolikuje jednom indexu? :lol: probaću večeras isto al u rerni.@garoviks: index house se valjda to zove prema veću, al sam ubeđen da je to bila vanesa dok se nije otvorio lokal u tom pasažu. smešne neke žene rade tamo :D
Link to comment

indeks je tezak kao onaj banjalucki cevap kod futoske pijace, to kad pojedem miran sam 24hinace vanesa i maja su pocele da rade jedna do druge, '90 ili '91, preko puta danasnjeg studenstkog doma zdravlja, pored domova. svako vece, a vikendom posebno, su bili redovi za hranu, a onda je jedne noci izbacivac iz paradiza rukama i kristalnom pepeljarom ubio coveka sa kojim se sporeckao oko mesta u redu. posle toga su raseljeni na druge adrese.

Edited by garoviks
Link to comment
jesi koristio najjeftinije sastojke kako dolikuje jednom indexu? :lol: probaću večeras isto al u rerni.@garoviks: index house se valjda to zove prema veću, al sam ubeđen da je to bila vanesa dok se nije otvorio lokal u tom pasažu. smešne neke žene rade tamo :D
nisam, nisam imo baš takve, mada je šunka bliska standardu, tj, nedeljama niko neće da je jede, donesena slučajno iz Segedina. ovde mu je dala šmek. sirac nisam imo pivnički, odradio je poso mokrinski. a i pečurke nisu oriđiđi pošto ne podnosim kisele, pa sam izgrilovao listiće svežih.kako u rerni da izgriluješ listiće šunke? tiganj bre, lako je, a proceduru znaš. gledo si gladan, ko i svi :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...