Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

slazem se. ali danas ucimo od pametnijih.
najjaci stih hrvatskog rokenrola ikad - plava krv je hrvatskoga roda, jeba strinu ko nas hagu prodaa uz duzno postovanje garkinji Sejlormanki - bolje dobar zid nego losa ziva ograda. najbolje da zid bude u padinskoj skeli, cuvace ga garda sastavljena od robijasa i ludaka a ponajvise nezaposlenih i nadasve divljih mestana.odmah kontaktirati benksija da naskraba nesto lucidno
Link to comment
najjaci stih hrvatskog rokenrola ikad - plava krv je hrvatskoga roda, jeba strinu ko nas hagu prodaa uz duzno postovanje garkinji Sejlormanki - bolje dobar zid nego losa ziva ograda. najbolje da zid bude u padinskoj skeli, cuvace ga garda sastavljena od robijasa i ludaka a ponajvise nezaposlenih i nadasve divljih mestana.odmah kontaktirati benksija da naskraba nesto lucidno
Ako kad se oni odvoje, onda čaBor ide njima, ne?Je l' će ovo da vam budu dresovi u fudbalu?juznobacki02.jpg
Link to comment
jbg sipci su drasticno ludji od nas i izgubili smo bitku, sto nas nece spreciti da se eventualno iskalimo na vama finima
nemoj ljudima da stajes na muku, imaju oni vec svoje, metuta je vec tu noga u vrata, pa bi himna mogla da bude nesto i ovakohttp://www.youtube.com/watch?v=67VlMMAhUfo&feature=relatedSAMO ZA GARIJA GARU I O OSTALE STAROSEDEOCE IZ NOVOG SADA, CEEEEPAAAAAAAAJ :thumbup: Edited by Pera Zeka
Link to comment
Koji je to index sendvic u nekom pasazu (valjda) trznog centra. Imaju i rostilj i neke pilecep ljeskavice i svasta nesto.
To ti je ta Vanesa, nisam siguran ali mislim da Vanesa ima još jedan indexlokal 20m odatle na bulevaru Pupina. Gari. Tj. indexlokal na tom mestu sigurno postoji al ne znam da l je Vanesin...ako se ne varam tamo je u meniju bila i Stevina vratolomija :lol:http://www.youtube.com/watch?v=GgmhwJq-0UUsad mi se jede index iz limanskog grilla <_< Edited by maheem
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...