Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

vezbaju rad sa asovom i lopatom, trebace im kad ih za koji mesec uposlimo da nam podignu zidic.
Ovo je jako odvratno. Kao i ostalo tvoje velicanje zidova na drugim temama. Nadam se da je sala. Edited by sailorman
Link to comment
Ovo je jako odvratno. Kao i ostalo tvoje velicanje zidova na drugim temama. Nadam se da je sala.
Ne bih rekao da je sala - gari verovatno uvidja da je borba za srcesrbije gotova, pa se polako prestrojava na sledeci zadatak <_<
Link to comment
Ne bih rekao da je sala - gari verovatno uvidja da je borba za srcesrbije gotova, pa se polako prestrojava na sledeci zadatak <_<
Ako je ono srcesrbije, onda ce ova borba za kontra biti potpuno drugacija...neki sa sarenim zastavama su u centru bgd vec probali da se izbore za isto...edit@ srce sam nekako i podneo, al bi mi teze palo ovo drugo da izgubim... Edited by Pera Zeka
Link to comment
čuj ismevanje?! zar ne vidiš da gari kulturno prihvata lokalni žargon i da se klanja gariju zbog komentara?
i ja sam isto shvatio doticni komentar, - objasnjeno mu je i sada je postao jedan od nas garija - zovimo ga garzzai ;)
Link to comment
kako se zove zena-gari?
znam samo za riba-gari ili gari-riba: ženska osoba koji je ortak sa svim garijima a kada se smuva sa nekim garijem onda je ovaj brzo ostavi sa obrazloženjem: "pa kad je ona gari-riba" (više gari nego riba, tj. nedovoljno je ženstvena za ukus garija) Edited by maheem
Link to comment
meni gari dojaja izraz. bolji je samo garisa, kako me jedan gari zvao.
Kaze se: Meni je gari 1 pizdarija izraz.edit: Moze i: preteran izraz, ili cak: prepizdarija izraz. Edited by sailorman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...