Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

jab samo da se pridružim vašem bolu i tugovanju zbog propuštanja sutrašnjeg koncerta.. i da dodam da ja ne mogu ni da se pošteno napijem u petak jer u subotu ujutru imam ispit.sranje za crnu kuću, al barem ćete moći da ostanete na pasima

Link to comment
Tek sada sam video da je ovo pomenuto na forumu. Pre par dana mi je to javila drugarica. Žao mi je što se to dogodilo, bio sam tamo u nekoliko navrata. DOpadao mi se entuzijazam ekipe iz SK koji su to održavali. Još tada sam ispratio da je vlasnička struktura prilično nejasna, da se ne zna šta je tu čije i ko ima dozvolu da to koristi. Momci koji su tu boravili su se baš posvetili da to funkcioniše, ali ne mogu se oteti utisku da su tome pristupili onako baš tinejdžerski iako imaju duplo više godina nego što bi takav pristup podrazumevao. Pre par godina:- Hej, ajde da ti platim za ova noćenja za celu grupu. - 3500 dinara, kako smo se dogovorili. - Evo para, jel treba još nešto?- Ne, to je to. Platio si. :thumbsup: Dajem liku pare na ruke, on to stavlja u zadnji džep. Ne kažem da je to proneverio, ali to ne može tako da funkcioniše. Sve i da je njegovo. A nije njegovo. Edited by pacey defender
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...