Jump to content
IGNORED

NOVI SAD


melankolic

Recommended Posts

Just now, namenski said:

Komunjara :sleep:

Jbg, nisam tebe očekivao sa ovim, nego ove sa arhitetkture, da mi objasne kako je sve to komunistička™ arhitektura...

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Jbg, nisam tebe očekivao sa ovim, nego ove sa arhitetkture, da mi objasne kako je sve to komunistička™ arhitektura...

A sto ne pisu koliko je kvadratatm uknjizio na sebe, to nista, a? :D

A jos se motao i po nekim tamo Soc. savezima radnog naroda...

 

Zezanje na stranu, poznavao sam coveka, nemam mnogo ako ikakve veze sa NS, ali vredi procitati ovaj clanak koji si linkovao: jedna biografija, od mnogih BTW, koja moze i ovima koje pominjes sa arhitekture, a i drugima koji misle da istorija ove zemlje pocinje od 1990. godine, da pokaze kako su generacije koje danas optuzuju da su krive za danasnje :isuse: stanje, podizale, stvarale, grcile se, da od jedne zaostale zemlje naprave mesto za zivot u kome moze da se zivi bez uzajamnog pljuvanja, klanja i ostalih specijaliteta....

I - koje su nesto zaista i napravile.

Zato, komunjarski - slava mu.

Link to comment
2 minutes ago, namenski said:

A sto ne pisu koliko je kvadratatm uknjizio na sebe, to nista, a? :D

 

Meni je to najjače, čovek nije ništa sebi uzimao...

 

ALi, takvo vreme bilo, bilo sramota krasti od naroda... Sad nema problema, jer nema srmaote...

Link to comment
9 hours ago, radisa said:

Jbg, nisam tebe očekivao sa ovim, nego ove sa arhitetkture, da mi objasne kako je sve to komunistička™ arhitektura...

Oce, javice se, samo sto nisu: covek se ne uklapa u pricu da su komunjare krive za sve, pa i ovo danas, skupa sa vucicem.

A i opste poznato je da su jedine prave komunjare, one za primer, bili sloba i mira mu.

Link to comment

 

15 hours ago, radisa said:

Meni je to najjače, čovek nije ništa sebi uzimao...

 

ALi, takvo vreme bilo, bilo sramota krasti od naroda... Sad nema problema, jer nema srmaote...

Taj sistem je bio neefikasan, i nisu razumeli zakone trzista, sarlatani :fantom:

Link to comment

moj deda bio predsednik 1 omanje prosperitetne opštine u Vojvodini posle rata,  otišao u penziju sa dvosobnim stanom :dry: sreća u nesreći da je umro na vreme, sahranjen sa petokrakom na spomeniku, da ne gleda kako sve raspada

Link to comment
41 minutes ago, palikaris said:

I oslobađali kvadrate :D

I razbijali glavu kako da sto bolje i efikasnije raskantaju Jugoslaviju...

Ni kamen na kamenu da ne ostane.

Ono, napravili je, pa sad da je satru, ima se - moze se, taj rad... :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...