Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Izasao rip poodavno :unsure:
sasvim moguce. ja sam poznat po tome sto uvek uspem da iskopam najgoru mogucu verziju.
Kao samozvanom ekspertu za Romera ovaj film mi se cini ubedljivo najslabijim u Dead serijalu. Kod gledanja njegovih filmova uvek sam imao utisak da gledam nesto bitno, dugo osmisljavano, promisljeno... ovo kao da je samo nabacano i nedoreceno bez nekog "dubljeg smisla" tipicnog za Romera.
ne bih se slozio- u land of the deadu je malo preterao sa "dubljim smislom". jbt, eksploatisane mase zombija dizu revoluciju protivu zle korporacije. dobro da onog crnca pumpadziju nisu ustolicili za dozivotnog predsednika.meni je diary bolji od prethodnog dela, mada i dalje losiji od ostatka.
Link to comment
Ja stvarno ne mogu da ukapiram kuda ovaj svet ide kad se pametni ljudi loze na horore?...
ja se to isto pitam za, recimo, romcomove. ako im treba romantika, nek je upraznjavaju kuci, a ako oce da se smeju- nek pricaju jedni drugima viceve :rolleyes:
Link to comment
  • 3 weeks later...

ima cirka 20 i kusur godina kako mi nijedan film sa cudovistima nije drzao paznju, zapravo se ni ne secam kad sam pomislila da pogledam neki. medjutim, kralj je ipak kralj! :wub: cim je poceo ovako, znala sam da nema greske (za neupucene: jos jedan kingov link sa "mracdnom kulom", vrlo eksplicitan--> Roland od Gileada aka Revolveras) :heart: :mist.jpgmedjutim, nisu grozna i krvolocna cudovista (dzinovski insekti, thanx to te U.S.Army) to sto je do zla boga gadno, jer su im suprotstavljeni vecni & nenadjebivi u bilo kakvom sukobu sa bilo cim, (a posebno sa zdravim razumom, humanoscu und moodima): neizmerna ljudska glupost, kukavicluk, zatucanost, ludilo i zlo :yucky: naravno, pomenuti su i prozori u druge svetove, i spajanje sa njima, njam :) volEm Kinga! :s_d:edit: screenshot :Dkraj je naravno :cry:

Edited by Cruella De Ville
Link to comment

I meni je Izmaglica bas bila pozitivno iznenadjenje- narocito zbog reziserovog kraja- ali se gomili ljudi nije svidelo.... kad nemaju pojma :inn: maleni trolonja on:Ovaj DT serijal jos nisam pocela da citam, procitala sam samo Talisman i Crnu kucu koji mu kao dodju nekakav prequel. Secam se da je tamo dosta ljudi reklo da je poslednjih par knjiga serijala toliko razvodnjeno da se prosto ne moze durati.. Citao neko ovde?m.t off

Link to comment
maleni trolonja on:Ovaj DT serijal jos nisam pocela da citam, procitala sam samo Talisman i Crnu kucu koji mu kao dodju nekakav prequel. Secam se da je tamo dosta ljudi reklo da je poslednjih par knjiga serijala toliko razvodnjeno da se prosto ne moze durati.. Citao neko ovde?m.t off
pfff... ne postizem sve sto bih zelela :( sto se " mracne kule" konkretno tice, cekam da izadje i psoednja knjiga (stala sam na 5. delu, na kojeg su slozeni 6 i7, ceka se jos poslednji, 8: mracna kula)nemadoh srece da ih nadjem vezano u originalu, pa sam vremenom odustala i odlucila da cekam da se `alnari` umilostivi i zibaci sve, pozeljno dok sam ziva <_< the mist, nazalost, nisam citala, tja...edit: kanda sam zbrljala tomove, al` nema veze :lol:a sad trolcic:izgleda da kraj nije kraj, tj. izgleda da ima i pocetak, odnosno, nema bas kraja :unsure::mellow: Edited by Cruella De Ville
Link to comment

Shining, Cujo, The Running Man, Pet Sematary, Misery, Carrie, Children of the Corn, Christine, Dead Zone od Kinga vredi, ostalo zaboravite.

Link to comment
Shining, Cujo, The Running Man, Pet Sematary, Misery, Carrie, Children of the Corn, Christine, Dead Zone od Kinga vredi, ostalo zaboravite.
evo o`ma cu da postupim po naredjenju! :lol:
Link to comment
evo o`ma cu da postupim po naredjenju! :lol:
Ko je to rekao? Mislim da i ostalo može da se gleda (kao prosečnu B produkciju) ali da je nabrojano vredno pažnje.edit: literatura nije tema ovog topika Edited by melankolic
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...