Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

elem, ako hocemo smislenu diskusiju, moramo ignorisati...
tebe.
ne mozemo. ne ujeda i nije je skrpljen od rezervnih delova, dok je zombi original. i oce da se igra sa devojcicama, dok bi im zombi otkinuo glavu.
Jos 2005. izasao strip Zombie King u kome zombiji jebu i jedu sve pred sobom. Objasnjenje je da im je mozak degradiran na nivo zivotinje, pa rade samo osnovne instinktivne radnje.zombixv3.jpg
Imam ja jedan predlog... nešto na temu "Freddy vs Jason".... aj svi mi sa ovog topika napravimo film "Zombie vs Vampire: The Mummy Chronicles" i tako svima udovoljimo :lol:
Zombi protiv Vampira je vec snimljen, mada ne sumnjam da bi nas par da se skupi uradilo bolje. Dva palca gore i masivna preporukla za gledanje!Inace, dilema sa mumijom ne postoji, jer zombiji uvek igraju na brojnost, a mumija je usamljeni jahac. Prosto receno, mumija bi pojela zombija u fer fajtu 1 na 1.
Link to comment
  • 1 month later...
The Unborn(2009)Trejler i sajt su zanimljivi, ocena na IMDb ne obećava. Nisam gledao ovo.Osobe sklone useravanju u gaće, neka zaobiđu ovaj link. Ostali uživajte (uključite zvučnike).
Fer je upozoriti da je gornji link klasična "štrecalica". Dakle, spremite se na nagle promene slike i zvuka.
Link to comment

Amusement 2009Ko voli sajko-kiler-u-skolici-se-niko-nije-druzio-sa-mnom- flikove, mozda mu se i svidi. Ja zaspala.Odgledah i The Unborn. Nista narocito, mada mi je prica na pocetku delovala zanimljivo.Par puta se lepo iscimala, mada mi je kraj skroz skarabudzen. Ne znam ni zasto je kog djavola i Ausvic ubacivan, al okej.Cudno mi i sto je Oldman prihvatio ulogu ovde, nekako mi nije njegov stil.

Link to comment
inace, odgledo resident evil degeneration, i uopste nije tako los. missim, nije ni spektkularno dobar, ali je gledljiv za fanove gejma. ostali ne moraju da se trude.
skroz dobarcak mislim da bi i neko van price mogao opusteno da se upusti u lepote one animacije. jedino manjka hororicnost, sto me u prvi mah zacudilo jer mislim da su postojala manja produkcijska ogranicenja. no ne smeta puno.ja volim i andersonove i mulkahijev r.evil. narocito ako se posmatra kao ta nezahvalna kategorija ekranizacije video igre, gde nema bolje..
Link to comment
  • 1 month later...

Preporučite mi neke dobre horore sa Vincent Price-om :Hail: Pogledao sam "House On Haunted Hill", "House Of Usher", "The Haunted Palace", "The Last Man On Earth", "The Bat". Koji su još dobri?

Link to comment
Preporučite mi neke dobre horore sa Vincent Price-om :Hail: Pogledao sam "House On Haunted Hill", "House Of Usher", "The Haunted Palace", "The Last Man On Earth", "The Bat". Koji su još dobri?
Pit And The PendulumDanas mi je malo smešan kada ga pogledam, ali zadržava dosta od dramatike koje se sećam dok sam ga još kao klinja gledao.
Link to comment
najbolji horor ove godinetreba leci i spavati sad? dodjavola :Dprva polovina odlicno usnimljena tortura za koju sam se pribojavao da li ce dobiti pravi smisao - u drugoj rasplet ko bombona. francuzi rasturaju. ovaj chova treba da radi reviziju hellraisera, a po kolicini barkerovshtine (i to kakve) u ovom filmu definitivno je prava osoba za to.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da li je neko gledao nešto od After Dark Horror Festa 08? 1. Autopsy2. Voices3. The Broken4. Dying Breed5. From Within6. Slaughter7. Perkins 14 i 8. Butterfly Effect: RevelationImate li neku preporuku?Za sad imam samo The Broken, ali nikako da se nakanim da ga odgledam.Sajt

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pozdrav svima! Nova sam na forumu i ljubitelj sam horor filmova pa cu krenuti od ove teme. Poslednjih nekoliko filmova koji su me sokirali (a moram priznati dd horori postaju sve bolesniji i bolesniji, valjda im je ponestalo ideje) jesu francuski Frontiere, Martyrs i britanski Mum and dead. Grozota! Sve je to krenulo zapravo sa Hostelom, mucenje, secenje, izbadanje i uzivanje u mukama zrtava. Trebalo je da se zaustavim na filmu "The Grudge" jer je to bilo vise nego dovoljno scary za mene, ali od ovih poslednjih evropskih filmova osecam potrebu i za povracanjem. Suvise. Anyway, sad cekam da pogledam The Broken, negde sam cula da je dobar, samo cekam da nadjem cist snimak (ne sa kamere)... Toliko od mene. Citamo se.

Link to comment
najbolji horor ove godinetreba leci i spavati sad? dodjavola :Dprva polovina odlicno usnimljena tortura za koju sam se pribojavao da li ce dobiti pravi smisao - u drugoj rasplet ko bombona. francuzi rasturaju. ovaj chova treba da radi reviziju hellraisera, a po kolicini barkerovshtine (i to kakve) u ovom filmu definitivno je prava osoba za to.
http://www.parapsihopatologija.com/forums/...?showtopic=8127S tim što ja ovaj film uopšte ne vidim kao horor.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...