Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Gledalo se sve i svasta ovih dana...

 

The Stairs

Ajao.

Roughly bazirano na nekoj creepypasti od pre jedno 4 godine.

Reziser, scenarista i producent je isti covek.

(Bivsi holivudski kaskader, Peter 'Drago' Tiemann)

Specijalni efekti su ne.

Glumacka ekipa polupristojna,kontam da je Drago povukao neka poznanstva ili nesto.

Zaplet pun rupa.

Sve su svemu dovoljno lose da taman bude gledljivo.

 

The Prey

Petorica mladih Nemaca beze kroz neki random nacionalni park od devojke koja pokusava da ih ubije. Pocinje dosadno i glupo, onda brzo postaje gluplje, a nekako uspeva da i dalje bude dosadno. Ima ga na netflixu, za poseban ugodjaj pustiti audio na engleskom. Ekipa koja je pravila film je ocigledno kompetentna, makar sa tehnicke strane, ali nista to ne vredi...

 

Boys From County Hell

 

Irski film, radnja se desava u nekom selu koje je navodnog bila inspiracija Stokeru za Drakulu. Malo horor, malo crni humor, super izbalansirano, sa nekim duhom koji podseca na ovo nase dvoriste. Jako prijatno iznenadjenje, uslovno receno 'mali' film, ali tako lepo sredjen i zapakovan i... bombonica.

 

 

 

 

 

Link to comment
On 13.9.2021. at 12:41, Nikodije said:

malignant

u prvih sat i 20 nista posebno, oobican demoni-imam vizije-sjebano detinjstvo-kuracpalac b filmcic koji bi se brzo zaboravio... da nije usledilo zavrsnih pola sata spektakla. to je vredelo docekati.

 

 

Nikako ne mogu da nateram sebe da odgledam ovo,

Spoiler

pogotovo otkako sam iz trailer-a ukapirao da je pozajmljena ideja iz The Dark Half (knjige, film nisam gledao, ali pretpostavljam da nisu ništa dirali).

 

Link to comment

Večeras Kendimen u skopu, išao sam sa predubeđenjem da je hajp neopravdan,a  sa tim utiskom sam i izašao iz sale. Smorio sam se, baš ništa zanimljivo mi nije bilo, i to što poturaju black lives matter aktivizam kroz horor film na tako otvoren način mi je bljak. To je mnogo bolje odrađeno u filmu Get out.

Link to comment

gaia

ekoloski hipsterski horor, eto i to postoji. nosi plemenitu poruku da prirodu ne smemo unistavati, moramo je cuvati i postovati inace ce nam prirediti svakojake bedastoce. nakon kendimena i ovog moram da nadjem neki ljudski slasher, da isperem oci.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 29.9.2021. at 13:02, Nikodije said:

14. 10, fak jea. uvek su radujem majku majersu, koliko god da je sranja snimljeno pod njegovim imenom. mada prosli nije bio los.

 

 

jel jaci on ili dzejson?

Link to comment
On 30.9.2021. at 21:12, Pokojni Ruxin said:

ovo neka lista za tinejđere trajhardere? gde je ovde umetnost, osim kod ari astera? :fantom:

 

 

Da se gleda samo umetnost, Ari Astera ne bi ni bilo na listi.   :fantom:

 

 

U pitanju je parodija deep web slajdova, ovde po principu "što mračnije, to bolje", prilično sam siguran da neki od ovih uradaka i ne postoje...  :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...