Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

teško ćeš to naći, ja na filmu širim ljubav :heart:

 

ali evo ovaj korejski bullshit koliko vidim prolazi dobro kod neruxinovske i publike i kritike, pa navali :happy:

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Svaki, ama baš svaki horor kome sam dao šansu ove proklete prošle godine je bio ispod proseka. Čak mi na onu stvar pogotovo idu ovi iz A24 produkcije, kao poslednji, St. Maud. Pretenciozno onanisanje, ni h od horora ni d od drame. Ali to ne sprečava kritičare da mahom imaju vlažne snove o ovom i sličnim filmovima. To mi je misterija.

Link to comment

Bogami, Under The Skin mi je u glavi ostao kao mnogo dobar. Ipak je Glazer ozbiljan autor. Mrzi me da čačkam da li je i to bila A24 produkcija.

 

St. Maud mi je skroz uninvolving bio. A očekivao sam dosta. Nije to loš film ali jeste osrednji i ne mogu da pojmim 99,9 ili koliko već na metacriticu. :)

Ta "kriza vere" mi je mnogo bolje izvedena kod Šrejdera u First Reformed-u. Ne znam, možda je i do mene- ljudi mi se smeju kada im predložim The Empty Man kao jedan od retkih solidnih, jezivih horora iz prošle godine.

 

Mali offtopic o suludosti raspravljanja o ukusima- Na primer, šta je sve gromada poput Altmana snimio, meni je njegov omiljeni Images. Možda sam jedini. :)

 

Eto neka to i bude preporuka da ne ispadne da sam džangrizalo kome ništa ne valja.

 

https://www.imdb.com/title/tt0068732/

  • +1 1
Link to comment

nije grin rum horor a andrd skin mi je, mah...gotivan je omaz d thingu na kraju al film mi je generalno vise neprijatan nego strasan. a za ono iskoristavanje nejaci bi im skakao po lubanjama.

Link to comment
36 minutes ago, pariah said:

Bogami, Under The Skin mi je u glavi ostao kao mnogo dobar. Ipak je Glazer ozbiljan autor. Mrzi me da čačkam da li je i to bila A24 produkcija.

 

St. Maud mi je skroz uninvolving bio. A očekivao sam dosta. Nije to loš film ali jeste osrednji i ne mogu da pojmim 99,9 ili koliko već na metacriticu. :)

Ta "kriza vere" mi je mnogo bolje izvedena kod Šrejdera u First Reformed-u. Ne znam, možda je i do mene- ljudi mi se smeju kada im predložim The Empty Man kao jedan od retkih solidnih, jezivih horora iz prošle godine.

 

Mali offtopic o suludosti raspravljanja o ukusima- Na primer, šta je sve gromada poput Altmana snimio, meni je njegov omiljeni Images. Možda sam jedini. :)

 

Eto neka to i bude preporuka da ne ispadne da sam džangrizalo kome ništa ne valja.

 

https://www.imdb.com/title/tt0068732/

 

Meni Images nije bas najomiljeniji Altman, ali bih ga svakako ubacio u top 5. I jedan od omiljenih Williamsovih skorova™.

 

U svakom slucaju, odlicna preporuka.

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
3 hours ago, pariah said:

ljudi mi se smeju kada im predložim The Empty Man kao jedan od retkih solidnih, jezivih horora iz prošle godine.

 

Jeste solidan horor, ima nedorečenosti i nisam siguran oko kraja, ali držao mi je pažnju za preko 2 sata trajanja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...