Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

dobar je kejdzara, samo ga jebe to sto mnogo voli da glumi, pa ne odbija uloge.

a posto smo na terenu horora, osim pomenutog mendija, mogu da preporucim   mom and dad

zapravo vise komedija, ali tu je kejdzara pokidao, iako je stvarno retko da neko pokida u filmu tog tipa, ali eto, on je ovde demonstrirao raskos talenta

Link to comment
15 hours ago, ToniAdams said:

nikolas kejdz je fenomenalan glumac kad mu se sve sklopi, mandy je remekdelo.

Dobar je Cage, ja ne kontam šta je problem sa njim, meni je dosta njegovih filmova ok...

 

Doduše, uvek će za mene biti Italijanski vojnik koji muva ribe u Grčkoj, tu je pokidao...

Link to comment
8 hours ago, ToniAdams said:

mislim da nije cak ni to nego prosto nije normalan

 

Mislim da je ovo vise u pitanju, pricao je u nekom intervjuu pre par meseci o tome sto snima per komada godisnje, kaze da voli da radi i ne voli da bleji besposlen, a posto je glumac i to mu je posao znaci da ce da isporucuje sve i svasta.

Ostaje mogucnost naravno da je slagao i da krije da je dekintus. 

Link to comment
On 21.10.2019. at 22:53, ToniAdams said:

Užasan je midsomer. 

 

+1, tako bi otprilike rados bajic napravio horor, kada bi snimao horore. samo ne znam sta je tu kostalo 8 miliona, kazu da je toliki budzet. a tek sam kasnije video da je isti lik radio hereditery, da sam to ranije saznao verovatno ne bih ni gledao.

Link to comment

Pa da. Imaš nikad jebačkiju lokaciju i super ideju da su sad divljaci ne neki mutanti ili redneci ili šta već koji kurac, nego ono, elfovi, najbelji i najnapredniji od svih ljudi na planeti i snimiš onakav bulšit. Više ne znam da li lik ne ume, ili je hipsterski autoironisao, ili šta već.

Link to comment

ili je prosao kroz bolan raskid u mladosti, pa je morao da priredi jednu ovakvu sagu od dva i po sata, da bi nam opisao koliko je bolno raskinuti vezu.

i koliko je svaka veza zapravo patoloski odnos dvoje ljudi, sa cime jos i mogu da se slozim   :sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...