Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

  • 2 months later...

Da li je neko vec gledao "The Lodge" od autorskog tima iza "Ich sehe, ich sehe"? Zanima me da li je onako baš strašan kako deluje na osnovu trejlera?

Link to comment
On 7.6.2019. at 10:06, *edited by mod said:

A sta cu i am a sucker za twistove. ......

 

 A ja sam zbog preteranih i napucanih twistova digao ruke od Blacklist, krajem druge ili treće sezone.

 

To me je smotilo i u Lost ali sam odgledao do kraja zbog one lepe žene što je glumila i u Hobitu.

Link to comment

it chapter two izbombardovao sva cula u ta tri sata, sta su sve nadrobili ne bih umeo da prepricam. sveopste ludilo koje ne popusta ni za tren. ima i humora, kao i topla ljudska poruka na kraju.

Link to comment
On 6.9.2019. at 12:50, Nikodije said:

it chapter two izbombardovao sva cula u ta tri sata, sta su sve nadrobili ne bih umeo da prepricam. sveopste ludilo koje ne popusta ni za tren. ima i humora, kao i topla ljudska poruka na kraju.

 

Kad bi uporedio ovu verziju i onu iz devedesetih, koja ti je bolja?

Link to comment
4 hours ago, Filozof manijak said:

 

Kad bi uporedio ovu verziju i onu iz devedesetih, koja ti je bolja?

 

iz devedesetih. nisam fan bombardovanja efektima.

 

2 hours ago, precog said:

nisam gledao chapter two, ali je prvi deo je prilicno dobro odradjen.

 

ako ti se dopao prvi, onda ce chapter two jos vise.

Link to comment

biće da mi leži ovaj ari aster

 

već sam branio hereditary od vas što nemate pojma, evo već polako razmišljam stati i na branik midsommera i pre što ga toni forum neminovno proglasi za precenjenost. odličan loš trip i vrlo efektan film, mada nije ni host u krivu tamo na glavnoj temi. nisam još skroz načisto jel samo skup odlićnih scena ili je i stvarno odličan film, ali teško ga izbacujem iz glave fakat. btw ovako se otvara film, prvih 15 minuta je :ohmy:

 

gledao sam skoro po prvi put čuveni under the skin, i odličan je film dapače, ali ovo je ostavilo jači utisak na mene (iznenadio sam se malo koliko je under the skin straightforward, a ja ga odlagao jer mi sve bilo mrsko da se bakćem sa preteranom mistikom)

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...