Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

Šteta što je A Quiet Place dobro prošao na blagajnama, jer ćemo uskoro biti izloženi bledim kopijama inače bledog filma, a ovo je jedna od prvih:

 

 

 

 

 

Sandra Bullock propo...

Link to comment

Ja mislim da je dobra, pročitaj samo premisu...

 

 

E, a snima se trenutno i nastavak AQP-a, taman da nas udave sa konceptom horora u kome neko ne sme nešto da radi u narednih 5 godina...

Link to comment
  • 3 weeks later...

ne delim odusevljenje, vise je kao neki deciji bajkoviti indijski folk filmcic, sa porukom za decu - da nije lepo biti pohlepan, nego sto je bas horor. al ajde, bilo je zanimljivo pogledati nesto ovako za promenu, posto se mejnstrim™ horor uglavnom bavi recikliranjem.

Link to comment

Meni je više egzotika nego neki masterpis 

Ali mi se svidelo kako mlate klince. Ne kao u amer filmovima, dont do that honey, pliz, mami lovju... A mali retardi pišaju po zadnjem sedištu

Ovde i mama i tata lupaju šamare i pesnice da zapamte dan kad se rodili

A kada se puši, uglavnom nargila, u donjem uglu stoji natpis - pušenje je štetno po zdravlje 😀

Link to comment
4 minutes ago, pariah said:

jesam ga malo prehajpovao ima malo del tora ima malo još koječega ali uglavnom dobrog i najvažnije onog čega se neće naći u holivudskim filmovima.

 

Reprizirao nakon dugo vremena Ti West-ov The House of the Devil-  vrlodobar film.

 

https://www.imdb.com/title/tt1172994/?ref_=nm_knf_t3

5
5

 

zašto je to najvažnije?

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
  • 2 weeks later...

gledao sinoc dark touch  i the witch in the window ,a pre neki dan i the monster

nemajuci pri tom sponzaju sta je sustina filmova. a sustina im je ista- u sva tri slucaja su horor pojave metaforicki zasnovane na maltretiranju dece, ili nefunkcionalnim porodicama. to je izgleda bas postao trend u horor filmu, a kao i svaki trend, i ovaj je smaracki - raznorazne karakondzule, cudovista, vestice, klovnovi i nadnaravne pojave su metafora za izmucenu decu i raspale porodice. valjda je sve to krenulo od babadook-a, koji je sjajan (i solidno strasan), film, a onda je it definitivno postavio to kao trend. i samo je babadook dobar, ovo ostalo je nja

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...