Jump to content
IGNORED

HOROR filmovi


melankolic

Recommended Posts

razocarana film u startu ima 2 pretpostavke da opravda zanr:1. spanci su teeeski bolesnici :wub: 2. horori s decom uvek vise uznemire.medjutim, ja zadremah vise puta, pa zavrsih gledanje ovog filma koji traje 1:45 za otprilike 3,5 sata. jos ako je sinocna epizoda supernaturala njesra, sve cu ovo da batalim i predjem na stupidne americke tinejdz komedije, tu bar uvek ispune ocekivanja <_<
Link to comment
napokon nesto sto razdrmava - EDEN LAKE !novi british flick, moja velika preporuka, u moru "slicnih", i moru novih bezveznih, najzad horor koji zaista ostavlja utisak. na mnogo nivoa. malopre gledao, uh..
Mnogo je mučan, ali prilično zastrašujuć.
Link to comment

Већ сам се декларисао као хејтер хорор филмова, ал мени је ова листа много моћна.С тим да би на мојој листи друго место заузимао Leatherface.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel može neko da preporuči neki dobar horor koji je gledao u poslednje vreme? "Eden Lake" je dobar... u odnosu na to kakvih sve ima..... nešto gde nema nekih nemani i tako tih stvorenja..... nešto kao "Dead End"......

Link to comment

A paz' sad ovo:treba mi neki horor film gde gomila zombija ide prema nekoj kuci ??? ne znam nista drugo ni da li je to na pocetku ili na kraju filma ali to ima u filmu.... onako sporo se priblizavaju kuci..... nije "Shaun Of The Dead" zato sto je to i komedija i horor..... ja sam mislio da je "Village Of The Damned" ali kad sam ga malo isprebacivao video sam da to nije taj..... jel zna neko takav neki film?

Link to comment

Ih, ima toga koliko hoćeš. Dan ili noć, grad ili divljina. Probaj sa Zombi 2 (Zombie flesh eaters u UK i USA), Dawn of the Dead, i, naravno, glavni i osnovni Night of the Living Dead, u kome je sva drama o ljudima zarobljenim u kući koju opsedaju zombiji. :) Mada, night je crno-beli i nema šminke.edit: Night ima dva rimejka i oba su u koloru, ako nešto znači.

Edited by Lrd
Link to comment
ili day of the dead. uglavnom, postoji bar 80% sanse da ga je radio romero. i tesko da je zombi 2.
Šta teško Zombi 2? Pa ima ona scena pred kraj kad beže sa ostrva, a svi zombiji opsedaju onu kuću/ambar. A Day of the Dead je u vojnoj bazi u postapokaliptičnom svetu.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...