Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

sranje.pocheo da gledam film proshle nedelje, i nije mi radio drugi disk.sad prekasno video..
Meni se desilo nešto još gluplje. Torrentu nedostaje 20-30 sekundi, tako da mi prevod više nije bio sinhronizovan...a nemački ne znam. Odličan film, barem 45 minuta koliko sam odgledao do prekida.
Link to comment

Dve droljetine koje su pljackale nocas, na B92. Najbolja izjava svih vremena!!!Kako je ono boljenje mozga. Sa nacionalnog preletele na klasni momenat (krademo jer nemamo!) i odma sam ih razumeo...

Link to comment
BEVERLY HILLS 90210!!!Na HRTu. Kako je ovo super-jadno! Obozavam!!!
Genijalni su. Pre nekoliko epizoda Brendon spasio devojku od alkoholizma, a danas Brenda sprecila silovanje. Gde bi nam bio kraj da su nam sva deca takva. :wub: Ljubiteljima baljezganja (i fudbala) u NS i okolini preporucujem emisiju "Manemanija" na tv Piramida, ponedeljkom i utorkom od 20h (mozda ima jos koji put). Neopisivo. :Hail:
Link to comment
Genijalni su. Pre nekoliko epizoda Brendon spasio devojku od alkoholizma, a danas Brenda sprecila silovanje. Gde bi nam bio kraj da su nam sva deca takva. :wub: Ljubiteljima baljezganja (i fudbala) u NS i okolini preporucujem emisiju "Manemanija" na tv Piramida, ponedeljkom i utorkom od 20h (mozda ima jos koji put). Neopisivo. :Hail:
Ha ha. Mane koji se sa ceznjom seca romanticarskih dana SFRJ fudbala, dok Puaca smislja kako da potrefi padez. :lol: Ja uvek kada osecam bedak pogledam Milana Radonjica. :Hail:
Link to comment

Na HRT-u 2 upravo prikazuju britanski dokumentarac o roditeljima koji redovito fizički kažnjavaju djecu I smack and I'm proud of it. Počelo je objašnjenjima roditelja zbog čega i s kojom namjerom tuku djecu, kako se zbog toga osjećaju i sl. Navodno će tijekom emisije pokušati obuzdati nepoželjno ponašanje djece drugačijim, prihvatljivijim metodama. Djeluje obećavajuće...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...