Jump to content
IGNORED

Now watching...


melankolic

Recommended Posts

Jao, Simeon! :twak:Gradonacelnica bije samo! :wub: DSCvetkovic izbegava da polemise.Cerka Srbijanke Turajlic :wub: Gde je ono djubre i govno Oliver Antic? Moze Srbijanki da *beeeeeeep*, govedo jedno smrdljivo, radikalsko! angry.gif

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Poligraf. Juče i danas. Prosto mi je neverovatno kakva je krila Tadić dobio nakon predsedničkih izbora. Nipodaštavajući odnos prilikom odgovaranja na pitanja novinara u kojima se iole upućujde neka kritika verujem da mu više odmaže ngo pomaže. Za par godina čini mi se da će izgubiti onaj svoj prirodan osmeh kojim je zano da pleni dok je bio "samo" ministar odbrane.Sa druge strane, verujem da problem između njega i Čede ima neku mnogo dublju konotaciju od političke. što bi jedna moja poznanica rekla - tu postoji neki iskonski problem - strah ili nešto seksualne prirode. I, da se poslužim njenim rečima, ili je tu neko nekom nekad skinuo neku ribu ili imamo borbu dva mužjaka pretendenta na alfa poziciju.

Link to comment

šta bre priča ovaj Koštunica? Moram da priznam da bi on i gđa Smajlović bili vrlo "brandželina" par... Fuj, na istom mestu dva gmaza. Idealan laksativ.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...