Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

10 hours ago, Vapad said:

Samo da prijavim da sam posle dužeg vremena opet našao u lokalnom (ali velikom) maksiju zaječarac ekstra 0.5 konzervu i ima onaj originalni ukus zbog kojeg mi se inicijalno svidelo, vrlo dobro pivo!

Iznenadjujuće, u tom nekom rangu - ispod 100rsd, ovo pivo i onaj lav ekstra su zapravo najbolji takmaci u zadnjih, pa, godinu dana sigurno. Razočarenje sezone ide za hajneken koji je totalno nikakav, i badvajzer koji je prestao da mi leži, presladak je.

Odličan je lav premium

Plus se uvek mogu kupiti četiri limeke za 218 dinara u maxiju

A sad će i u Lidlu biti na akciji

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, renne said:

Odličan je lav premium

Odličan baš i nije izraz koji bi ja upotrebio za lav pivo, ali ajde da kažemo najpristojnije od tih "domaćih", ja sam jedno vreme trošio Valjevsko, bilo je tada ok, samo što je to bilo pre više od 6 meseci, nemam pojma na šta sad liči.

Link to comment

C2AB99F2-C91B-4180-AEED-01B76E89FEC4.thumb.png.130d3b9d1c79b3633f595f09342a1b96.pngovo da prodaju u kanisterima od 10 L,kupovao bih.Vise podseca na dobar sider nego na pivo zbog male gorcine,ali mnogo bolje od Boulard cider kojeg uvek imam u kuci.Suv i osvezavajuci ukus visnje,kiselkast ..ma.I dalje vise volim klasicniji DUPONT ali za leto je ovo idealno pice.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ne znam da li je prava tema: da li ste "skupljali sličice" sa laškog piva?
Treba da se kupi preko 100 piva da se popuni album. Pošto nisam toliki pivopija hteo sam da vidim da li može da se napravi "menjaža".

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...