Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

On 24.7.2020. at 14:53, jorma shparga said:

Staropramen nefiltrirani, dal sto ga prave Cesi a ne nasi zlikovci u Apatinu, dal sto je bio trenutak ali skroz dobro.

 

 

 

Dosao da ga pohvalim..i vidim prethodnicu...mama u boji.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

U čemu je fora sa cenom pšeničnog zaječarskog piva? Trenutno je 50 dinara u Maksiju, redovna cena (belo papirče, dakle ne ono akcijsko). I onda se samo nakon nekog vremena promeni cena na 70ak dinara, takođe redovna cena. Uhvatio sam par puta ove godine da su šaltali. Jel to sme da se radi? 

 

Inače mi cena od 50 din savršeno odgovara :)

Edited by pacey defender
Link to comment

Smeju da menjaju redovne cene kako hoće. Akcije i rasprodaje su ograničene - akcije na (mislim) max 3-5 dana, a rasprodaje 2 puta godišnje

 

edit: sad vidim da sam na pivo temi, pa možda to uopšte nije bilo pitanje, ali nema veze 

Edited by Lezilebovich
Link to comment
5 hours ago, Lezilebovich said:

Smeju da menjaju redovne cene kako hoće. Akcije i rasprodaje su ograničene - akcije na (mislim) max 3-5 dana, a rasprodaje 2 puta godišnje

 

edit: sad vidim da sam na pivo temi, pa možda to uopšte nije bilo pitanje, ali nema veze 

Tenks. Jeste bilo pitanje :)

 

ALi ovo je dosta neobična, pa i nepoštena praksa. Očekujem neku izvesnost u cenama, naročito kod piva, kad potegnem dve gajbe da iskoristim tu cenu od 50 dinara. Pošto ne bih napravio takav potrošački odabir po ceni od 70 dinara. Redovna cena ne bi trebalo da toliko oscilira u jednoj sezoni (kažem, bude 70, pa bude 50, pa opet 70, sad je opet 50). 

 

Akcijske cene u nekim katalozima važe dve sedmice, to mi isto nije baš jasno, ako važi ovo što kažeš (3-5 dana).

Link to comment
6 hours ago, pacey defender said:

U čemu je fora sa cenom pšeničnog zaječarskog piva? Trenutno je 50 dinara u Maksiju, redovna cena (belo papirče, dakle ne ono akcijsko). I onda se samo nakon nekog vremena promeni cena na 70ak dinara, takođe redovna cena. Uhvatio sam par puta ove godine da su šaltali. Jel to sme da se radi? 

 

Inače mi cena od 50 din savršeno odgovara :)

Fora je sto menadjeri nisu na cisto sta da rade sa brandom Zajecarsko a sta sa Laskim, malo bi da budu premium brand a malo narodno pivo.Bauljaju 

  • +1 1
Link to comment
31 minutes ago, pacey defender said:

Zatvoreni smo u kućama, čime drugo da se bavimo? Klabingom? Šopingom? :D

Ma nije do toga, to apsolutno razumem, nego promašene teme jutros od renea i lezilebovića.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
On 2.12.2020. at 19:23, Haralampije said:

Fora je sto menadjeri nisu na cisto sta da rade sa brandom Zajecarsko a sta sa Laskim, malo bi da budu premium brand a malo narodno pivo.Bauljaju 

 

Ne znam sa čim su oni tačno čisto...

Jesam li dobro primetio da su oni napravili foru da se Hajneken "puni" u Laškom, Laško u Zaječaru a zaječarac mučeni ko zna gde, verovatno Novi Sad ili tako nešto... zadnjih par puta sam uzimao stoga lav premium i bio je skroz cool

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...