Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

odmah tu na uglu moj zemljak je otvorio samopivo filijalu, lukavo u samom epicentru bankarstva i finansija - odvratno je, ali nužno,

 

Gde?

++++++

 

Inace stara lokacija samo piva, tamo,kod palmoticeve, sada verovatno ima odlicnu ponudu, imaju zagrebacko zmajsko pivo.

Edited by Ravanelli
Link to comment

da li je neko upućen u događanja sa onom aljošinom pivarom milenković?

vidim da su sada promenili ime u "gladna mačka" (?), da pakuju u 0,5l flaše i da im ona ista piva imaju 'sasvim novi ukus'.

ne vidim poentu istih piva sa 'novim ukusom', niti koliko stvarno mogu da ih poprave, ali ako ih je neko probao nek se pohvali...

Link to comment

Zajebao sam se, nije samopvo nego PIVOPIJA, velika je razlika a mešam ta dva naziva, mnogo su mi slična

Zato sam te i pitao ;)

Nego je u proslu nedelju tamo poljubio vrata-ne rade nedeljom izgleda

Link to comment

Nemoguće, barem onaj u Zemunu radi sevn-ilevn, ne može da se maši

 

a pekara ovaj pivara milenković je vlasništvo onog čove?

Zvaću ga Guta, mnogo je smešan. Sada glumi i pivdžana, ipak je on doajen srpskog ratnog reporterstva. Da te vidim sada u Mosulu jadniče hehehe

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

Nemoguće, barem onaj u Zemunu radi sevn-ilevn, ne može da se maši

 

a pekara ovaj pivara milenković je vlasništvo onog čove?

Zvaću ga Guta, mnogo je smešan. Sada glumi i pivdžana, ipak je on doajen srpskog ratnog reporterstva. Da te vidim sada u Mosulu jadniče hehehe

 

Čitao sam intervju neki sa njim gde kaže ne pijem pivo al volim da ga pravim

 

:Hail:

Link to comment

Nemoguće, barem onaj u Zemunu radi sevn-ilevn, ne može da se maši

 

a pekara ovaj pivara milenković je vlasništvo onog čove?

Zvaću ga Guta, mnogo je smešan. Sada glumi i pivdžana, ipak je on doajen srpskog ratnog reporterstva. Da te vidim sada u Mosulu jadniče hehehe

 

Pivopija Zemun radi svakog dana. Pivopija NBG ne radi nedeljom. Razlika izmedju Samo Piva i Pivopije je sustinska, a imena dusu dala za pobrkati. 

 

Sto se tice Milenkovica, tipican primer kako samog sebe ukopati. Pocev od one price na forumu (odjednom se pojavio, jos brze pobegao), preko kvaliteta samog piva... Dacu mu jos jednu sansu, kad ga bude tocio negde besplatno. Ovako cu da gledam njegove flasice koje skupljaju prasinu na rafovima Pivopije dok ispijam toceni Kas, Brewdog, Adnams ili Mikkeller.

Link to comment

Čitao sam intervju neki sa njim gde kaže ne pijem pivo al volim da ga pravim

 

:Hail:

 

Bitno da daje intervjue...  

 

Ko zna, mozda mu procveta biznis usluznog mlevenja zitarica.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...