Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

10991474_10203766672954804_7690946052001

 

 

u trenucima očaja dok iščekujem prispeće busplus kazne....

 

Blue moon
You saw me standing alone
Without a dream in my heart
Without a love of my own

Link to comment

ima neki čudan ukus nalik na lekovite trave, to je valjda zato što je import from Kenjada

 

svakako je bolje nego ona kobrina pišaćka

Edited by Marcus Wulffings
Link to comment

ovi iz zebrewa izgleda da razmišljaju da šire biznis i planiraju da prikupe sredstva na kickstarteru

 

rekoše mi da koriste ovo za proizvodnju

http://www.majstorzapivo.com/shop/braumeister-50-l/

 

Probah nekoliko njihovih, konacno. Mogu reci da sam zadovoljan, odlican balans kucnog/zanatskog kvaliteta i cene. Piva ne vriste ukusima i mirisima, ali je stil ispostovan kod svakog. Otprilike kao kod Landrace-a. Braumeister je skupa investija, a tesko da je dobro reseje za bilo sta drugo osim za hobi. Sirilise ili ne, svakako bih zeleo da njihova piva imam uvek na raspolaganju.

 

ima neki čudan ukus nalik na lekovite trave, to je valjda zato što je import from Kenjada

 

svakako je bolje nego ona kobrina pišaćka

 

Piva ne poprimaju cudan ukus lekovitih travki transportom preko Atlantika. U Blanche/Wit se prema standardnom receptu dodaje pomorandzina kora i korijander. Pretpostavljam da ti korijander vuce na lekovitu travku. Blue Moon sam davno pio, secam se da je bilo korektno, ali nista specijalno. Ako mogu da biram, radije cu popiti toceni Hoegarden ili Blanche de Namur. Ili Zebrew. S obzirom da se vec uvozi La Trappe u nekoliko varijanti, mozda se uskoro pojavi i njihov wit, koji mi je bas dobar, a jaci je u alkoholu. 

Link to comment

Nisam ni znao da Baltika ima kozervu od 1l, večeras probao (ono isto je kao bilo koja baltika, ali je uvek moćan osećaj kad se pije pivo iz litarske konzerve).

Link to comment

Piva ne poprimaju cudan ukus lekovitih travki transportom preko Atlantika. U Blanche/Wit se prema standardnom receptu dodaje pomorandzina kora i korijander. Pretpostavljam da ti korijander vuce na lekovitu travku. Blue Moon sam davno pio, secam se da je bilo korektno, ali nista specijalno. Ako mogu da biram, radije cu popiti toceni Hoegarden ili Blanche de Namur. Ili Zebrew. S obzirom da se vec uvozi La Trappe u nekoliko varijanti, mozda se uskoro pojavi i njihov wit, koji mi je bas dobar, a jaci je u alkoholu. 

 

 

Biće da je onda od tog korijandera, ne razumem što ga stavljaju - meni se priviđa neki metalni ukus kada se stavi u azijsku ili južnoameričku hranu

Link to comment

Nevezano za ovo, kupio onaj carlsberg na akciji, slan....ili sam ja skrenuo sa receptorima. Je l neko kupovao, da li se ja tripujem?

I zašto zaječarac ima taj tupav blago prašnjav ukus?

Link to comment

To je zato sto si dobra svinja. Koja se opija sumnjivim prozivodima, pa je zato neuracunljiva.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...