Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Kontrola kvaliteta ne znaci poboljsavanje sastojaka, vec odrzavanje levela. Nikad nece biti Mikkellera od Jelena.

I naravno da se sprovode kontrole kvaliteta za svako narodsko pivo.

Link to comment

 

Video sam negde 'pivo sa ukusom piva', ne znam cija je

BIP pivo. Iz nekog razloga ga slabo ima po Beogradu. Meni se nije svidelo, drugi kazu da nije lose.

Ima i BG pivo, koga uopste nema u Beogradu, a jako volim da ga pijem.

Link to comment

Video sam negde 'pivo sa ukusom piva', ne znam cija je, ali je meni sasvim OK, narocito u poplavi piva sa grejpfrutom, narandzom, mekinjama, mandarinama i bezbroj drugih dodataka koji nas prosvetljuju u konzumiranju ove osnovne zivotne namirnice koju locemo da bismo se zdravo oblokali.

 

BIP reklama. jedina valjana reklama za pivo. OK, bio je i onaj segment reklame za BG pivo gde se pominje jedan veliki beogradski klub ali to bese davno

 

 

 

sad sam video Dabin upis. izadji iz moje glave!

Edited by assück
Link to comment

Ima i BG pivo, koga uopste nema u Beogradu, a jako volim da ga pijem.

Pre nekih 5-6 godina, dok sam bio nov u Bg i normalan, secam se BIP piva kao odlicnog, sad dal' BIP ili to Bg pivo, ne secam se, zelena etiketa cini mi se.

Doduse i uslovi pijenja su bili neredovni, uglavnom pijenje posle basketa kad pijes da nadoknadis tekucinu pa ti u neku ruku i svejedno.

Link to comment

 

Odlican osvrt na globalnu pomamu. Negde sam u dubini duse znao da su ljudi koji vole lose pivo zapravo novi hipsteri.

 

Namenski se kvalifikovao za Mikkeller. Zapravo ni ta BIP reklama nije nista posebno, osim kao reakcija na tada aktuelne raznobojne buckurise.

Edited by Cure
Link to comment

Da li je neko probao tamni Budweiser Budvar? Vidim da ga ima po radnjama, konzerva 0.5 je oko 75 dinara...

Jel po hipermarketima ili sporadično?

Mada je to verovatno da imas u kući i svetlo i tamno ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...