Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Na šta to liči?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

blue moon je pitak wit začinjen narandžinom korom. nije u pitanju nikakav vrhunski uradak, ali ja ga baš volim jer sam svojevremeno imao sjajnih pijanstva na njemu. za ovu cenu je super.

 

 

valja li to prolom pivo? 

Link to comment

paulaner.... 150 din je redovna cena za limenku od pola litre. povremeno odrade sniženja, najjeftinije što sam pronašao je bilo pre par meseci u tempu - 100 dinara. 

 

u kafićima je recimo 280-350 din za točenih 0.5.

 

U kaficu u Pioniru 220 kinte tocenih pola litre.

Link to comment

lepo je cuti da u srbiji bar postoji solidan izbor piva. ovde je grolsch i chimay vrh egzoticnosti (drze ih samo vero i carefour) uglavnom se prica svodi na rumunski heinecken i staropramen iz plovdiva.

Link to comment

sa pivom? prebrzo ga pijes, ni kamera ne moze da uhvati...

 

 

Jos da sam uspeo da se slikam s Njim...

 

Sad vise nema dileme na koga sam mislio

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

pravite sami pivo za svega par hiljada dolara!

 

 

i komentar cara na indiegogo stranici :D

 

 

Date:
28/01/2015 05:40:12
Name:
Aaron
Comment:
This thing looks amazing. I have no talent at all and this machine might be the hot ticket to showing the remaining few people who find interest in me, that I can make something. If all I have to do is pay $2000 and hit a button to be cool...well...bring it on. I really want nothing to do with putting any effort into any hobby, or anything for that matter. This machine puts me closer to being able to grow a beard. Not quite though. I heard you actually have to brew beer the real way in order to do that. If my wife didnt control me so much I may just be able to brew beer like a man someday. Until then I get this machine. A pitiful example of how menial my life is.

Link to comment

10 godina po aziji gledam uglavnom ozije kako cirkaju VB, ali nikako da probam. sinoc uz aus open u lokalnom baru sam skinuo mrak. svideo mi se gorkasti ukus i cirkanje iz debele flase (ne pamtim kada sam poslednji put pio pivo iz flase). mislim da cu da nastavim i veceras kao podloga za tekilu. petak je, tenis pocinje u 17h, ne mogu shotovi na prazan stomak ^_^

 

VictoriaBitter.jpg

Link to comment

lepo je cuti da u srbiji bar postoji solidan izbor piva. ovde je grolsch i chimay vrh egzoticnosti (drze ih samo vero i carefour) uglavnom se prica svodi na rumunski heinecken i staropramen iz plovdiva.

 

Kod nas je mađarski Hajneken i apatinski Staropramen, cenim da su slična govna.

 

Ostalo košta (osim Badvajzera), sumnjam da u Beogradu neko svakodnevno pije ozbiljne količine piva koje ovde predstavlja.

Link to comment

10 godina po aziji gledam uglavnom ozije kako cirkaju VB, ali nikako da probam. sinoc uz aus open u lokalnom baru sam skinuo mrak. svideo mi se gorkasti ukus i cirkanje iz debele flase (ne pamtim kada sam poslednji put pio pivo iz flase). mislim da cu da nastavim i veceras kao podloga za tekilu. petak je, tenis pocinje u 17h, ne mogu shotovi na prazan stomak ^_^

 

VictoriaBitter.jpg

 

 

Mala flaša <_<

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...