Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

 

 

ja to da utesim, jeste pivo dobra tema ali iz istorije se vidi da ima mnogo grdjih vajbova uz pivo nego sto su postovi na ovoj temi :lolol:

 

 

Pa ne znam za to, da ovima neko podeli krigle, ko zna šta bi bilo.

Link to comment

Toliko gluposti serundate ovde da sam morao još jednom da vam kažem, ajde blind test za Hollier than Pope Yolo, za vina, recenzije za koncerte, domišljate doskočice o svemu i svačemu, da učestvuju i prepametnih par članova...stvarno sada odoh...

Link to comment

Toliko gluposti serundate ovde da sam morao još jednom da vam kažem, ajde blind test za Hollier than Pope Yolo, za vina, recenzije za koncerte, domišljate doskočice o svemu i svačemu, da učestvuju i prepametnih par članova...stvarno sada odoh...

 

ajd mlada samo polako...

 

bye-bye.gif

Link to comment

A ti si debil  :lolol:  :lolol:  :lolol:

 

nije lepo vredjati ljude cak i sa tim stavljanjem smajlija

Toliko gluposti serundate ovde da sam morao još jednom da vam kažem, ajde blind test za Hollier than Pope Yolo, za vina, recenzije za koncerte, domišljate doskočice o svemu i svačemu, da učestvuju i prepametnih par članova...stvarno sada odoh...

 

mnogo tanke zivce imas, ti si stvarno mislio da mozes da dodjes ovde i prospes nekoliko fraza nedeljno koje su analogne prosipanju mokrace posle ispijanja loseg piva i da ocekujes da ce ceo forum da pohrli i krene da kupuje i pije ono sto mu ti savetujes? ne ide to tako, moras da ucis nesto i o tehnikama marketinga, na ovom forumu ima zaista majstora komunikacije koji umeju da plasiraju svoje ideje a da pri tome budu i zabavni i informativni

Edited by Pontijak
Link to comment

e tako. :sleep:

 

oćemo sad na pivce, pontijak?

 

vidi se odmah covek odrastao u bloku 1 :thumbsup:

 

da se vratimo temi: jutros sam cekao neki paket iz pule, onaj nacin preko sofera buseva, ustao pre zore, cekao duze nego sto sam mislio, u zoru svratio kod drugarice jos iz osnovne skole da odnesem paket, u njemu su bile stvari za oboje, kako prija u rano jutro karlovacko pivo iz koncerve, komada dva, zateklo se kod drugarice u frizideru, a i okrepljuje neispavane i umorne trudbnenike koji nisu doruckovali, sve u svemu cio i oran sam dosao na posao, taman dovoljno vremena proslo da ne ispadne da dolazim na posao sa dva piva u sebi popijenih par minuta pre pocetka radnog vremena :lol:

 

radost u pivu, radost u pivu, to je smisao, naravno i ukus piva ali da moram da vreme provedem sa ovakvim neuroticnim smaracima koji na mufte pokusavaju da uvale svoj proizvod a pritom i ne znaju marketinske tehnike pristupanja potencijalnim kupci, pa stvarno bi mi preselo i najbolje pivo koje se prodaje u bg

 

i jos nosim kuci 1 marzemino ali to je vec oftopik :)

Edited by Pontijak
Link to comment

Toliko gluposti serundate ovde da sam morao još jednom da vam kažem, ajde blind test za Hollier than Pope Yolo, za vina, recenzije za koncerte, domišljate doskočice o svemu i svačemu, da učestvuju i prepametnih par članova...stvarno sada odoh...

nemam pojma što si se iscimao toliko? si gledao onu epizodu south parka kada token dovede snoop doga i opru? svako se mora tovariti za nešto. ne znam što se toliko primaš?

realno super je prozivka da je četvoro delilo 0.33 od 2 soma.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...