Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Pa i meni je obrnuto, od piva mi se piše po forumu.

 

Rekao sam "piše".

Druze, ala si objasnio....

 

Zar iko misli da bih razglabao da nisam popio vise od stotinu hektolitara u svom zivotu (ne otkrivam ni godine, ni staz, ni prosecan dnevni broj popijenih piva, sto zidaraca, sto u plastici, sto u konzervi, sto zrenjaninskog portera, sto jelena, sto orvala). 

Link to comment

Promet paulanera na diću je kosmičkih razmera, s obzirom da je najjeftiniji u gradu posle one pivnice kod tc na banjoli. Nisam stručnjak što se tiče ukusa jerbo mi je to onaj rad hrana-pivo, previše hevi za moje poimanje piva, koje se graniči sa stočnim, tj treba da bude pitko, ladno i dovoljno edgy da može ljudski da se podrigne. Zato i ne volim hevi i slatkaste teške varijante.

 

cene u fabrici i na brodicu su iste, po 260 kinti za 0.5, a to sa prometom na brodicu me i zbunjuje, zasto je u fabrici paulaner osetno bolji i ukusniji.

Link to comment

cene u fabrici i na brodicu su iste, po 260 kinti za 0.5, a to sa prometom na brodicu me i zbunjuje, zasto je u fabrici paulaner osetno bolji i ukusniji.

Ovo vec postaje retoricko pitanje. Da li si konsultovao prethodne odgovore? Mozda jer je ovo drugo na Vracaru. Mozda jer je prvo urbano sa akcentom na 'u', a drugo urbano sa akcentom na 'a'.

 

Elem, treba piti pivo koje ti najvise prija, gde ti najvise prija i sa kim ti najvise prija.

Link to comment

Otvorise mi pivnicu u takvom komsiluku da mogu kroz ogradu da narucim, dobijem i popijem pivo. :cry:

 

Nadao sam se da je bar pivo lose ali imaju nekih 80 vrsta i neko domace toceno koje je sasvim dobro. :cry:

 

Alkoholizme, here I come. :cry:

Link to comment

Otvorise mi pivnicu u takvom komsiluku da mogu kroz ogradu da narucim, dobijem i popijem pivo. :cry:

 

Nadao sam se da je bar pivo lose ali imaju nekih 80 vrsta i neko domace toceno koje je sasvim dobro. :cry:

 

Alkoholizme, here I come. :cry:

 

 

 

:lol: još kad ti dušmani uruče komšijski privillege card :(

u je šta je novog piva u bgu. to je lepo

Link to comment

Otvorise mi pivnicu u takvom komsiluku da mogu kroz ogradu da narucim, dobijem i popijem pivo. :cry:

 

Nadao sam se da je bar pivo lose ali imaju nekih 80 vrsta i neko domace toceno koje je sasvim dobro. :cry:

 

Alkoholizme, here I come. :cry:

novo samo pivo? realno postaje preveliki zakon živeti u tom potezu terazije-z.venac. ima aspolutno svega okolo.

Link to comment

:lol: još kad ti dušmani uruče komšijski privillege card :(

u je šta je novog piva u bgu. to je lepo

 

Brinem kako cu drugare da isteram ako mi se navade. :lolol:

 

novo samo pivo? realno postaje preveliki zakon živeti u tom potezu terazije-z.venac. ima aspolutno svega okolo.

 

Ima, ali ovo je stvarno bizarno cak i za moje ultra-lenjost standarde. Ranije sam bar morao da izadjem iz kuce da bih popio pivo, koliko god da mi je lokal bio blizu.  :s_a:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...