Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

 

Naravno, vecina ljubitelja tesko pronice u objektivno rasudjivanje kvaliteta piva. Tu onda presudno utice subjektivni utisak i efekat sto lakseg odvaljivanja. Pre nekoliko postova izvesnom komentatoru je bilo cudno sto pivo i plastika ne idu zajedno. Zapravo idu, ali samo ova opasna po zdravlje, sto ga od miloste porede sa mokracom.

 

Snoburdo, hajde malo smanji aroganciju, ok?

 

Prvo, nije mi čudno što pivo i plastika ne idu zajedno nego mi je smešan snobovski žar sa kojim vršite klasnu aproprijaciju piva. Jeste, ti znaš šta je pivo, a dunđer koji deli sa kolegama "zaječarca" iz plastike je neznalica. Nijedno ni drugo nije tačno, već pijete piva u različitim cenovnim kategorijama, a mogu da se kladim u granatu "jelena" da bi blind test otkrio neke jako zanimljive stvari o vašem znanju.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Snoburdo, hajde malo smanji aroganciju, ok?

Neverovatno kako se neko odmah nadje prozvanim. To samo govori koliko sam u pravu. Ako te ne mrzi, a vidim da koristis internet (valjda engleski nije problem), ima dosta informacija o kvalitetu piva, raznih sastojaka koji se koriste, adekvatnoj ambalazi... Ja obicno cenim i postujem kad neko zeli da me nesto nauci i jos mi sazvace.

 

Imas druge forume za vredjanje i neosnovano etiketiranje.

Link to comment

ja bih stvarno voleo, diskusije radi, da neko koga ovo zaista zanima, ode na brodic i proba njihov paulaner pa se prebaci u fabriku i ponovi operaciju. oba piva su tocena. fabrika verovatno nema promet kao brodic ali su na moje oci menjali bure sto znaci da se ipak prodaje (ionako nemaju drugo pivo u ponudi, samo mutni i svetli p). ovo sto pise paculla mi deluje smisleno.

Link to comment

Neverovatno kako se neko odmah nadje prozvanim. To samo govori koliko sam u pravu. Ako te ne mrzi, a vidim da koristis internet (valjda engleski nije problem), ima dosta informacija o kvalitetu piva, raznih sastojaka koji se koriste, adekvatnoj ambalazi... Ja obicno cenim i postujem kad neko zeli da me nesto nauci i jos mi sazvace.

 

Dobro, jesam preterao, pitao me jedan sad na chatu "a zasto ti ne pijes kuci iz plastike" pa sam shvatio da sam se malo prosrao. Sori.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Promet paulanera na diću je kosmičkih razmera, s obzirom da je najjeftiniji u gradu posle one pivnice kod tc na banjoli. Nisam stručnjak što se tiče ukusa jerbo mi je to onaj rad hrana-pivo, previše hevi za moje poimanje piva, koje se graniči sa stočnim, tj treba da bude pitko, ladno i dovoljno edgy da može ljudski da se podrigne. Zato i ne volim hevi i slatkaste teške varijante.

Edited by ljakse
Link to comment

Pa, Cure lepo piše o pivu, kao keksi pre na slatkišima, ili neki pre toga na topicima o vinima...

 

Ja prosto ožednim od ovih postova, priznajem utisak je čisto subjektivan.

Link to comment

Pa, Cure lepo piše o pivu, kao keksi pre na slatkišima, ili neki pre toga na topicima o vinima...

 

Ja prosto ožednim od ovih postova, priznajem utisak je čisto subjektivan.

meni obrnuto. pivo je da se pije, a ne da se o njemu razglaba.

Link to comment

Laži nekog drugog  :yawn2:

 

Aj ovih dana.

 

Ne, mislio sam baš da idemo u nedelju, 17. avgusta.  Osciloskopom.

 

Hangouts mi prenese poruku kada nisam nigde uključen na Google Talk i da mi notifikaciju, a pošto uvek imam gomilu notifikacija, vidim Hangouts danima kasnije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...