Jump to content
IGNORED

Pivo


alberto.ascari

Recommended Posts

Jel se vama desilo da kad pričate o pivu sa nekim, da vam kaže:

Otkud se ti interesuješ za pivo, pre si pričao da voliš žestinu...

Jbte ko da to isključuje jedno drugo?

Poslato sa WC šolje by BVK

Ако волиш роштиљ како си се дрзнуо да једеш печење, или волиш чоколаду а једеш сладолед. 

Чобани.

Link to comment

 

 

Samo Pivo is thinking BIG!

Posle skoro godinu dana kuvanja i vrenja sazreli smo za otvaranje novog Samo Piva. Najzad ćemo piti pivo onako kako treba, u velikom klimatizovanom prostoru sa velikim šankom u sredini i velikom terasom za letnje dane. Nastavljamo našu pivsku misiju u centru grada - na novoj lokaciji biće uvek mesta za sve ljubitelje (Samo) piva.

Očekuju nas i mnoga nova gorka zadovoljstva. Počinjemo sa nekoliko engleskih, a zatim ćemo se redovno radovati novim iznenađenjima.

Vidimo se na otvaranju u subotu 16.avgusta od 19h na adresi Balkanska 13.

Link to comment

Probao ono novo pridošlo, nemačko, žuta konzerva - tj. polubelo, malo je reći da sam razočaran, nekako mi je pretoplo i tupo, čak i kada je ohlađeno. Video sam njihovo crno, visokoalkoholno, bezalkoholno i radler ali nisam video obično, nije valjda da je naše tržište toliko prezasićeno da nema mesta za još jedno obično pivo?

Edited by Vapad
Link to comment

Jel se vama desilo da kad pričate o pivu sa nekim, da vam kaže:

Otkud se ti interesuješ za pivo, pre si pričao da voliš žestinu...

Jbte ko da to isključuje jedno drugo?

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Meni se to desi kad pocnem da pricam o vinu.  Ono neki ljudi budu u fazonu - "pa zar nisi ti pivopija, sta sad pricas o vinu?" :lolol:

Edited by WTF
Link to comment

 

 

Samo Pivo is thinking BIG!

Posle skoro godinu dana kuvanja i vrenja sazreli smo za otvaranje novog Samo Piva. Najzad ćemo piti pivo onako kako treba, u velikom klimatizovanom prostoru sa velikim šankom u sredini i velikom terasom za letnje dane. Nastavljamo našu pivsku misiju u centru grada - na novoj lokaciji biće uvek mesta za sve ljubitelje (Samo) piva.

Očekuju nas i mnoga nova gorka zadovoljstva. Počinjemo sa nekoliko engleskih, a zatim ćemo se redovno radovati novim iznenađenjima.

Vidimo se na otvaranju u subotu 16.avgusta od 19h na adresi Balkanska 13.

I to sada, kad se selim sa zelenjaka , fejspalm
Link to comment

Evo me u "Samo Pivo" došao da se vidim sa ortakom.Nema žive duše.Dakle oni su u onom prolazu odma čim se popneš uz stepenice iz balkanske sa desne strane

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Super tekst ali mi je malo smešno ovo kad za pivo u plastičnoj flaši kaže "pivo".

 

Tačno se vidi zelotizam koji prati svaku novu modnu pomamu, rešili connoseuri da najstarije narodno piće na svetu pretvore u znalačku zabavu za srednju klasu :lol:

dobro, i te će bubice proći.

Link to comment

Zaboravih da pohvalim onaj youngs double choclate stout. Ocekivao sam nesto slatko i likerasto ali je zapravo fino gorko i vise ima aromu kafe nego li cokolade.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...