Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

6 minutes ago, Nikodije said:

debeli je barem juce rekao da vucic direktno upravlja klubovima, a da je vucela u fkp na poziciji tumaca i sprovodioca vucicevih zelja. nije da i ranije nismo znali da to tako funkcionise, ali dobro je to cuti od onoga ko je (bio) deo toga.

 

 

Da, i da je to otkrio već u februaru 2021. kada je bilo najteže to prepoznati.

Čuš, sad je tek shvatio ko su Vučela i Vazura i zašto su postavljeni tu gde su.

 

Najbolji momenat je bio kada je govorio da je Nedić (Vučić) doveo tu grupu kriminalaca u klub. Nažalost, Olja ga je tu odmah prekinula u stilu tupave plavuše sa RTS-a pa smo ponešto mogli da čujemo samo od Vuka i Stevana.

 

 

Link to comment
3 hours ago, napadaj said:

A otkud te optužbe za uznemiravanje studenata? Polagao sam i slušao rimsko u vreme kada je on bio tek asistent, ali to nikada niko nije pomenuo ni od mlađih studenata i klinaca sa posla koji su kasnije završavali.

Tek kada je krenuo da piše i priča protiv crvenih falangi, pojavile su se te optužbe.
 

 

Ja se sećam tih priča 2008-me, kada sam bio na prvoj godini. I tada je bio asistent.

Link to comment
41 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Da, i da je to otkrio već u februaru 2021. kada je bilo najteže to prepoznati.

Čuš, sad je tek shvatio ko su Vučela i Vazura i zašto su postavljeni tu gde su.

 

Najbolji momenat je bio kada je govorio da je Nedić (Vučić) doveo tu grupu kriminalaca u klub. Nažalost, Olja ga je tu odmah prekinula u stilu tupave plavuše sa RTS-a pa smo ponešto mogli da čujemo samo od Vuka i Stevana.

 

 

 

barem je dovoljno slobodan i slobodnomisleci da kaze kakvu funkciju u klubu imaju vucicevi namestenici i cemu oni tamo sluze. a to sto je 2021 ne znaci da vucic  nije u punoj snazi i da ne moze da mu zagorca zivot. daleko od toga da mislim da je vuletic neka postenjacina, ali ajde, barem je otisao iz kluba nakon ove uzasne kriminalne afere u fkp (koju je vucic napravio, da ne bude zabune), i tako pokazao da ima neki minumum kicme u toj debeloj telesini.

Edited by Nikodije
Link to comment

Da li je otišao kad je postalo previše čupavo ili je naprasno doživio prosvjetljenje, ostaje da se vidi. Sama činjenica da je ušao u svinjac zvani fudbal u Srbiji tad kad je ušao me nagoni da naginjem prvom odgovoru. Bilo ko ko ima mrvu morala zakopanu ispod 100 tona bilo čega bi zaobilazio bilo kakvu funkciju u upravi tih kriminalnih preduzeća na 10 kilometara. Vidjećemo kako će se ovo raspetljavati, ako Vuletić krene da solira očas posla ćemo gledati Anđus scenario prevaspitavanja.

  • +1 1
Link to comment

ok, i to je tacno, ne znamo motive odlaska. ali mogao je da ode i da cuti, da se ne oglasava. a on je ipak udario i po vuceli, vucicu, ultrakopu...

Edited by Nikodije
Link to comment
24 minutes ago, Nikodije said:

 

barem je dovoljno slobodan i slobodnomisleci da kaze kakvu funkciju u klubu imaju vucicevi namestenici i cemu oni tamo sluze. a to sto je 2021 ne znaci da vucic  nije u punoj snazi i da ne moze da mu zagorca zivot. daleko od toga da mislim da je vuletic neka postenjacina, ali ajde, barem je otisao iz kluba nakon ove uzasne kriminalne afere u fkp (koju je vucic napravio, da ne bude zabune), i tako pokazao da ima neki minumum kicme u toj debeloj telesini.

 

Jebo te, Nikodije, pa mi ovde svi znamo decenijama kakav sljam se vrti po klubovima a niti smo bliski klubovima, niti imamo jasnu predstavu sta se sve tamo radi. Nemaju ni mnogi zaposleni po tim istim klubovima. Potpuno je neverovatno da on nije znao gde dolazi kad je dolazio u Partizan. Prosto je postalo isuvise vruce i to je to.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Jebo te, Nikodije, pa mi ovde svi znamo decenijama kakav sljam se vrti po klubovima a niti smo bliski klubovima, niti imamo jasnu predstavu sta se sve tamo radi. Nemaju ni mnogi zaposleni po tim istim klubovima. Potpuno je neverovatno da on nije znao gde dolazi kad je dolazio u Partizan. Prosto je postalo isuvise vruce i to je to.

 

ok, sve je to tako, ali ipak neki sitan respekt sa moje strane zato sto je otisao kod olje, nije negirao kako se belivuk ekipa stvorila u klubu, rekao kako klub funkcionise i cemu sluzi predsednik kluba, a hteo je da pomene i ultrakop.

Link to comment

Kakva ekipica se skupila ovde koja nikad nije komentarisala na ovoj temi, samo zato što su triggerovani izjavom ove debele budale. Mogli biste nazad na šipku

Edited by garmonbozia
  • +1 3
Link to comment

Usput, zna Vuletić dobro odakle Nevolja u klubu, zna i da je primao platu tamo. Otišao je da umanji štetu i spasi dupe sebi. A to da on nije deo SNS ekipe je za smeh. Nehotice se našao u “drugoj struji”.

Link to comment

Je li ovaj zakljucak na dobrom tragu ili ne? 

Vucicu je prioritet sto se klubova tice, kontrola navijaca (ne ulazeci u njegovu licnu fascinaciju, komplekse itd.) prevashodno zbog skandiranja. 

Dalje, svaku MZ zeli da kontrolise, pa i uprave ova 2 kluba. Ja imam utisak da ta Partizanova nije bas 100% njegova? Govna, zlocinci, lopovi da, ali mozda blizi SPS? Ili mozda pre nekoj starijoj struji DB-a? Iz ovog povrsnog pracenja, meni tako lici. Od 2 uprave i 2 grupe navijscs on ima 3/4 100%, a ovi ne smetaju, gadni su mu, ne prave probleme pa neka ih... 

Ne znam... 

Link to comment
5 minutes ago, radnik said:

Je li ovaj zakljucak na dobrom tragu ili ne? 

Vucicu je prioritet sto se klubova tice, kontrola navijaca (ne ulazeci u njegovu licnu fascinaciju, komplekse itd.) prevashodno zbog skandiranja. 

Dalje, svaku MZ zeli da kontrolise, pa i uprave ova 2 kluba. Ja imam utisak da ta Partizanova nije bas 100% njegova? Govna, zlocinci, lopovi da, ali mozda blizi SPS? Ili mozda pre nekoj starijoj struji DB-a? Iz ovog povrsnog pracenja, meni tako lici. Od 2 uprave i 2 grupe navijscs on ima 3/4 100%, a ovi ne smetaju, gadni su mu, ne prave probleme pa neka ih... 

Ne znam... 

 

Vucic je prosto nasledio navijacke grupe, oni vec decenijama idu kao privezak DB-a. Za sta ih pojedine vlasti koriste zavisi od prirode vlasti i toga koliko su im te falange potrebne. Ta veza izmedju navijackih grupa i policije je krenula u Zvezdi, ako se ne varam, kada je Milosevic poslao Radmila Bogdanovica da zauzda tribine Marakane preuzimanjem tek formirane navijacke grupe Delije. Od tada do danas navijacke grupe su povremeni instrument tajne policije a njihove vodje registrovani drzavni sluzbenici. U poslednjih nekoliko godina Delije su formiranjem takozvanog Generalstaba sastavljenog od vodja pet najjacih navijackih grupa uznapredovale u organizovanu mafijasku grupu koja polako prelazi u biznis, izmedju ostalog i biznis povezan sa drzavom, a ulicni kriminal Belivukovog tipa su rasterali sa tribina Marakane i "poslali" u komsiluk. Jedan od vidjenijih Partizanovih "navijackih" vodja je pre desetak godina u spektakularnom transferu obezbedio da mu se na tribinama stadiona JNA oprosti ruzna proslost koju je sticao kao vodja "navijaca" Zvezde. Od tada su skoro sva ubistva povezana sa tim polusvetom posledica borbi za prevlast na Partizanovim tribinama gde su se "navijacke" grupe usitnjavale, cepale i otimale za svoj deo kolaca. Zbog tog fenomena vecina Partizanovih navijaca je uverena da je razbijanje Partizanove tribine Vucicevo maslo, sve ovo se desavalo i desava u njegovom mandatu.

 

Sto se tice glasanja za vlast, mozda neko od politicara u glavi ima ideju da ce da obezbedi glasove preko tih "navijackih" vodja al sumnjam, ta je ideja nerealna i sumanuta. Nema sanse da se to organizuje, niti da Vucic moze tako da racuna na sigurne glasove, plus su to relativno malobrojne grupe (sa stanovista broja glasova, inace ih ima dosta) od kojih mnogi jos uvek nemaju ni pravo glasa. Ne trebaju njima ni glasovi ni kontrola klubova preko njih, klubove vec imaju preko uprava, treba im da im oni diktiraju raspolozenje ostalih navijaca i kontrolisu potencijalne politicke ispade, plus ako zatreba da se razbiju neke demonstracije ili tako nesto slicno. U Zvezdi je to famozni Generalstab resio tako sto je izmedju ostalog "propisao" da svakodnevnoj politici nije mesto na tribinama jer je "Zvezda iznad svega" i jer "Zvezda kao stub srpstva mora da misli o nacionalnim interesima a ne o partikularnim politickim". U pitanju je, naravno, epska podvala ali klincima je lako prodati rog za svecu prepun velikih i teskih reci.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, radnik said:

Je li ovaj zakljucak na dobrom tragu ili ne? 

Vucicu je prioritet sto se klubova tice, kontrola navijaca (ne ulazeci u njegovu licnu fascinaciju, komplekse itd.) prevashodno zbog skandiranja. 

Dalje, svaku MZ zeli da kontrolise, pa i uprave ova 2 kluba. Ja imam utisak da ta Partizanova nije bas 100% njegova? Govna, zlocinci, lopovi da, ali mozda blizi SPS? Ili mozda pre nekoj starijoj struji DB-a? Iz ovog povrsnog pracenja, meni tako lici. Od 2 uprave i 2 grupe navijscs on ima 3/4 100%, a ovi ne smetaju, gadni su mu, ne prave probleme pa neka ih... 

Ne znam... 

 

Delimično. Navijači su nekad bili bliski SPS-u u doba Đurića kad je Vavić palio baklje na SPS proslavama. Mada, na drugoj strani si imao neke koji su palili baklje i za Radikale i to posle rascepa. Nema sumnje da su ovi danas držali SNS stranu, samo ne nužno Vučićevu. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

 

Čisto da stoji. 

 

Ozbiljan si ??

 

Ako jesi..kako je uopste moguce ? Tada on ni blizu nije imao moc koju je imao tokom prethodne dve godine..pogotovu zato sto je i Mutavi tada bio live & kickin'

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...