Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa on je zaštićeniji od vučića, mislim dojčinović

 

 

do sada su mogli par stotina puta da ga zazidaju u bnv-u

pa nisu...

A odakle konkretno stiže zaštita, prema tvom mišljenju?

 

Ne kažem da ti ne verujem, već samo da vidim zna li neko nešto konkretnije, osim pukog mahanja Zapadom, koje ima smisla, ali je previše informerovski.

 

Edited by Milošica
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

A odakle konkretno stiže zaštita, prema tvom mišljenju?

 

Ne kažem da ti ne verujem, već samo da vidim zna li neko nešto konkretnije, osim pukog mahanja Zapadom, koje ima smisla, ali je previše informerovski.

 

ma jok, kakav zapad

 

kome bi “nestanak” dojčinovića bio kamen u cipeli koga ne bi tek tako mogao da se reši? do koliko ljudi dobacuje krik?

 

 

ko je vožd u srbiji?

 

 

e

da ne bude zabune sigurno su mu se zaletali u život slobodni strelci, al to nema veze sa onima koji bi imali potporu države za tako neku akciju

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
7 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ma jok, kakav zapad

 

kome bi “nestanak” dojčinovića bio kamen u cipeli koga ne bi tek tako mogao da se reši? do koliko ljudi dobacuje krik?

 

 

ko je vožd u srbiji?

 

 

e

da ne bude zabune sigurno su mu se zaletali u život slobodni strelci, al to nema veze sa onima koji bi imali potporu države za tako neku akciju

 

Pa ja o takvima pricam..o likovima "Ti ces meni predsednikovo dete da blatis".

 

U zemlji u kojoj se kult predsednika dize na nivo ili dva od severnokorejskog, jebeno je ako te predsednik u nedelju uvece, u solo nastupu koji ce najveci deo poklonika da gleda, pomene u negativnom kontekstu i navede da mu napadas dete.

 

I da..jebite se sa Partizan-Zvezda merenjima oko ovoga..sramotno je da se ne vidi drvece od sume sada.

  • +1 6
Link to comment

Mnogo se vise slazemo oko ovoga nego sto mislis. 

Prva tvoja tacka od one 3 koje si navela sinoc, dao je Vuletic. Na to se odnosi odlican. 

Ovo oko srvavnjivanja oba kluba, milion pluseva. Ja na njega gledam kao na svedoka saradnika... govno, ali ako doprinosi da veca govna bar malo zazentaju, da ne pominjem da zavrse u zatvoru, necu to odbiti. 

Link to comment
26 minutes ago, pt 2.0 said:

Ako nisi svestan koliko je potlačen deo Srbije besan na ove ubice i batinaše, ruku koja im je dala moć i klub koji ih je hostovao, ako si toliko odvaljen od mozga - onda jebeno umukni!!!


Naravno da je svestan, nego ga boli dupe dok mu glava ne dodje u pitanje.
 

Taj potlacen deo Srbije takav treba i da ostane (obs! Nije moja ideja). Sta vise i vise uplasen i sa permanentnim osecajem egzistencijalne nesigurnosti. Do brige o golom zivotu.

 

 Jbt ovi likovi kao da su pokupljeni iz najcrnjeg horora.

 

Poceli da ih kupe kad su se priblizili njima. Ah da stara iluzija nasih egotripera da mogu ovo da kontrolisu. Budale!

 

Od ovoga ljudi nisu bezbedni ni napolju, jer deo nasih ljudi  nema kriterijum prema nekakvim ljudima/pojavama da ne kazem kriminalu dok ga licno ne ugroze.

 

Vidi se to pocevsi od banalnih situacija, na kraju eskalira u ovome.

 

26 minutes ago, pt 2.0 said:

Loš mu je PR. Nek ode načasove kod Srbljanovićke & co. da nauči kako se pere FDU kad se udari na čika psiho Miku...


Ne obraca se on istoj publici ili kako to zovete fokus grupi pa bi mu taj trening bio bacanje vremena.  Tu ciklus «pranja» koristi drugi program.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, SNARC said:

I da..jebite se sa Partizan-Zvezda merenjima oko ovoga..sramotno je da se ne vidi drvece od sume sada.


 

Ovo je sustina. Nekada sam vrlo volela da pratim nas sport. I sama sam se bavila jednim, amaterski.

 

Od neresenog ubistva Harisa Brkica na parkingu Pionira, prebijanja na smrt Dragana Maksimovica i licnog susreta sa jednim od «navijaca» Rada gore na Banjici kod bazena ( bio nekad poligon za polaganje voznje) za mene nad sport pa kao i da ne postoji. Dobro ne bas sasvim, ali u dobroj meri.

 

Godinama se zatvaraju oci na cist kriminal. Na kraju su spali na to da roditelji vode klince uzrasta osnovne skole napolje u npr fudbalske skole da bi im sacuvali zivote od mafije i najprizemnije politike u sportu. I to one meksickog nivoa.

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Vuleticu je pravo posao..razume nesto oko toga i bavi se time iako najvise palamudi..i kapira verovatno da je vrlo moguce da ovi ne budu osudjeni za sva dela koja im navode..i ne zeli da bude oj taj koga ce cekati na parkingu.

 

Dojcinovic je naveo da leseva nema.

Link to comment

ne verujem da je bilo kome u interesu da ovi ne budu osuđeni, više izgleda da su počeli da smetaju i da hoće stvarno da ih sklone i da ih zamene nekih poslušnijim

 

a ovom debelom bukvalno iz ormana ispadaju kosturi i delovi tela ubijenih i isečenih ljudi, a on kaže pa šta i ovi drugi kradu :ph34r: wtf. ako je to najbolja odbrana koju može da smisli vrh naše pravne struke, onda i taj pravni fakultet treba da se ukine o istom trošku kad budu ukidali klubove

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

Debeli na SVE to kaže “što bi se JA bojao Belivuka kad JA nisam imao ništa sa njim”?!

Ko nije imao posla sa Belivukom taj nema čega da se boji.

Bezočna bezosećajna jeziva izjava.

 

...

 

U na primer meni izjavom što bi se  bojao Belivuka ako nemaš ništa s tim izazvao je takav gnev da zamišljam napalm koji sravnjuje obe budžetske institucije* sa zemljom i onda na tom mestu sadimo lale.
Ako nisi svestan koliko je potlačen deo Srbije besan na ove ubice i batinaše, ruku koja im je dala moć i klub koji ih je hostovao, ako si toliko odvaljen od mozga - onda jebeno umukni!!!! 


...

 

 Inače, debelom je u emisiji samo trebalo reći - što bismo se mi bojali navijača zvezde koji su VAS izbacili iz kluba kad MI nemamo ništa s njima. govna bezočna, jebali vas klubovi generatori kriminala i svirepih ubistava!!!

:ziga:

+ milion

Link to comment
26 minutes ago, theanswer said:

Vuletića ne volim nikako ali je uništio Bećkovićku ovu emisiju. Ako je ovo nešto najbolje što srpsko novinarstvo može da ponudi....

 

Ne vidim zbog čega bi iko, u 2021. godini, nju smatrao bilo kakvim novinarskim faktorom, osim što je "opozicija" i što ima neku staru slavu 

 

  • -1 1
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

I beg to differ.

Debeli je odličan samo onima koj cene nastup sivonja koji urlaju i koji već ZNAJU te klupsko-uprava-navijači-itd. smutnje koje je debeli možda izekao.

Nama koji to ne pratimo i ne znamo ništa, debeli neće biti bistri potok saznanja.

Osim za stvari koje je Stevan podvukao i ponovio, od kojih jedino pamtim da je Novak Nedić stajao iza Janjičara.

 

Moj laički utisak: debeli je želeo da opravda prvo sebe a onda Partizan, da spreči blaćenje kluba i koristii taktiku: “a šta su oniiiiiii radiiiiliiii”.

Što nikako , ali jebeno NIKAKO, nije dobra taktika u situaciji kada se  >10 klinaca nestalo sa više nego izvesnim scenariom da su im tela raskomadana, rastopljena kiselinama i zakopama, kada je sve to direktno omogućio vrh države koji ih je proizveo i koristio njihove batinaške usluge (Savamala, inauguracija, julski protesti 2020, to name a few), kada postoji gomila fotografija i dokaza da je ta uprava bila fikus (majice sa likom Saleta Mutavog kad su ga ubili - objašnjenje debelog bilo je hilarious!) ili drugar Belivuku u loži, kada je gomila fiimi i pojedinaca reketirana od Belivukove ekipe, kada su neki od postavljenih SNS direktora svoju moć da maltretiraju zaposlene (ovaj deo me se najličnije jebeno tiče) crpeli od poznavanja “navijača” i Novaka Nedića i pretnji tim istim ljudima i poznanstvima.

 

Debeli na SVE to kaže “što bi se JA bojao Belivuka kad JA nisam imao ništa sa njim”?!

Ko nije imao posla sa Belivukom taj nema čega da se boji.

Bezočna bezosećajna jeziva izjava. Govno koje to izjavljuje - a ako samo ja koja veze sa klubovima nemam znam 1 gazdu neke nou nejm firmice kojeg je Belivuk reketirao, plus direktora koji se sa ekipom družio i pretio zaposlenima - šta onda znaju upućeni?!?

Šta onda zna “s Marsa-pao-pa-to-je-samo-prostorija-u-restoranu-kluba-oduvek-za-navijače-malo-droge-malo-oružja” debeli?! 
 

Loš mu je PR. Nek ode načasove kod Srbljanovićke & co. da nauči kako se pere FDU kad se udari na čika psiho Miku...

 

Loš mu je PR i loša je emisija u kojoj je pokušao da taj PR proda.

U na primer meni izjavom što bi se  bojao Belivuka ako nemaš ništa s tim izazvao je takav gnev da zamišljam napalm koji sravnjuje obe budžetske institucije* sa zemljom i onda na tom mestu sadimo lale.
Ako nisi svestan koliko je potlačen deo Srbije besan na ove ubice i batinaše, ruku koja im je dala moć i klub koji ih je hostovao, ako si toliko odvaljen od mozga - onda jebeno umukni!!!! 


 

*courtesy by gospa buba.

 

edit. Inače, debelom je u emisiji samo trebalo reći - što bismo se mi bojali navijača zvezde koji su VAS izbacili iz kluba kad MI nemamo ništa s njima. govna bezočna, jebali vas klubovi generatori kriminala i svirepih ubistava!!!

 

Mene je zapravo zacudilo koliko se Vuletic slabo spremio za emisiju. Vrlo losa i providna gluma, ako je mislio da ce vikom i satro emotivnim nastupom da prikupi simpatije zajebao se. Samo je ispao jos iritantniji.

 

A sve sto je trebalo da kaze je "jeste, kriv sam, jeo sam govna (bas tim recima), radio sam to i to jer sam bio slep pored ociju". Ali jebiga, zato treba biti covek, a ne gnjida..

  • +1 3
Link to comment

Pozvan je on i kod Georgijeva u redakciju ali su u dogovoru to odlozili..cenim da ce ga Obucina malo bolje istresti iz gaca.

 

A cini mi se da bi zena mnogo bolje uzela izjavu od ovog goveda.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...