Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

I mene je podsetio na Đuku, ali ovaj ume da se nasmeje. Super su mi pogledi Cvijića i zemljaka dok debeli drvi. Fale im samo beležnice.

 

Zanimljivo mi ovo što Vuletić reče da su ga optuživali da je vređao dinastiju, tj. predsednikovu porodicu. Degenerisali smo na gosn Viću i njegove procese protiv seoskih gazda. 1948. i izjašnjavanje oko Informbiro su bili gospodski postupci.

Link to comment

Stevan je jasno poentirao u 3 izjave:

 

1 Novak Nedić je stajao iza Janjičara

2. Pucanje Novaka Nedića, Nenada Vučkovića, Saleta Mutavog i Belivuka u vojnoj streljani, i dokazi o njihovom prisustvu koji su uništeni pa je tužba Vojnog sindikata odbačena

3. Ubistvo za koje je trebalo da bude optužen Belivuk, pa je policajac pljuvačkom konraminirao dokaze.

Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

 

1. Novak Nedić je stajao iza Janjičara

 

aleksandar vučić

 

a nedić je bio egzekutor, nakon što se na stadionu jna skandiralo “vučiću, pederu ne damo ti titulu”

 

uzrok svega je patologija 1 čoveka, kavčani dolaze kasnije da bi došla i lova ekipi koja je stajala iza belivuka. malo je bilo od lokalne ekonomijetm

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

aleksandar vučić

Znam, ali bih bila sasvim zadovoljna da maknu Novaka Nedića. Za početak.

Nekim meni dragim ljudima bi to veoma olakšalo život. Da tog govnara tu više nema.

 

Inače, JAKO me zanima: zna li se nešto o odnosu Novaka Nedića i Djuke Bizona?

Edited by pt 2.0
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

 

Inače, JAKO me zanima: zna li se nešto o odnosu Novaka Nedića i Djuke Bizona?

po mojim saznanjima :fantom:

 

djuka je min. 3. ešalon, dok je nedić operativac u rangu onih iz drugog kruga

 

nema tu odnosa, ti iz đukinog ešalona stoje u stavu mirno pred nedićem, oni koji imaju interesa

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Stevanu iz KRIK-a totalni respect za sve što je rekao o smrdljivom gadu i osudjenom ubici Božidaru Spasiću i o Danilu sinu i o Aci Rošavon i o silnim nestalim mladim ljudima koje su ubili kriminalci i intervjuima sa njihovim porodicama.

 

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...