Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ključ dosadašnjeg dela emisije je izrekao dojčinović, da je belivuka na stadion jna instalirao novak nedić aka aleksandar vučić

 

ovo profino je patkometrija tj svi smo isti, a u stvari nismo

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ključ dosadašnjeg dela emisije je izrekao dojčinović, da je belivuka na stadion jna instalirao novak nedić aka aleksandar vučić

 

ovo profino je patkometrija tj svi smo isti, a u stvari nismo

 

Djembavi je progutao knedlu kada je Dojcinovic ovako savrseno sublimirao 15 minuta njegovog proseravanja.

  • +1 1
Link to comment

debeli histerik kad god ga nešto pitaju on ili urla, ili urla "a kako zvezda".

pa ona tužna priča da su ih panduri napustili kad su došli u neki restoran da slave, pa upali zvezdini navijači i zapretili im da će da ih polome ako ne izađu. i još njega klepili po nozi.

pa ni mene policija ne čuva kad slavim nešto u restoranu, pička ti materina ogavna.

 

debeli budi agresiju u meni.

  • +1 1
Link to comment

Debeli je grobarska verzija Đuke, sve nešto mrsi okolo, kao rekao bi on istinu  i sasuo brzinom munje, ali zna i on zahvaljujući kome je postao nekakav faktor pa otprilike rezultat ispadne kao kad krene da kenja pa napola stisne dupe da pregrize jer se sjetio nečeg

Link to comment
1 minute ago, radnik said:

Debeli je odlican i dovoljno je rekao. 

Nije da se veci deo ne zna. 

 

More teraj ga..sa tim nastupom "Ja bih se seksao ali da mi ne udje" nije ni za nijansu bolji od onih koje ogovara.

 

Ako je nekad nesto uspeo da izbori u UEFA za Partizan, jasno mi je kako to postigao..smorio ih je.

 

Evo sad je slagao da Rebic nije bio sa Belivukom u lozi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...