Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

tako je

 

pri tom je bio imenovan za vrlo zvučno, ne i toliko bitno mesto gradonačelnika. a i u vošingtonu ga pamte, al ne na kapitol hilu već po gap-ovim outletima

Link to comment
35 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

kada za 50ak godina u knjizi istorija za 7 razred oš bude lekcija o 05.10., u poglavlju o 06.10. i razočarenju biće njegova slika kao ilustracija

 

 

Znaci, ni Kostunicina, ni Tadiceva, nego bas njegova..mislim, meni svejedno, istoriju i tako menja kako kome dune, za 50 godina, ako i budem ziv, zaboravicu i sta je istorija, 5 oktobar cu brkjati sa sestim aprilom, prema tome..

Link to comment

Joj, opet još jedno graađanističko razočarenje: izdaja St. Protića :rolleyes: Al bi doprineo kao predsednik skupštine grada... Ostavio na cedilu Nenada Bogdanovića i Radmilu Hrustanović, UPROPASTIO NAS, LUSTRIRAJ ĐUBRE!

Link to comment
5 hours ago, jorma shparga said:

stvarno zasto samo njemu ne pise zanimanje?

ili je njegova renesansa licnost nekako iznad toga :blink:

 

pa zato što ne mora. za njega  je dovoljno ime, i inicijali

 

za ostale mora da se napiše ko su

Link to comment

Ja uvek volim da poslusam Protića i stvarno ne vidim što je baš on simbol izdaje?! Nije valjda on igrao basket sa Dačijom u cilju pomirenja & oprosta zločinačkoj bandi, nije valjda on pričao o pekarima i mantilima kad su beretke bile kod SC,...

Bar 10 ljudi mi pada na pamet pre njega kada je postpetooktobarska izdaja u pitanju.

 

  • +1 3
Link to comment

St Protić je simbol one filozofije: daj da i ja malo dođem na vlast, da se oparim i obučem. Klasičan izdanak SPO škole razmišljanja.

No, on sigurno nije učinio toliko štete kao Koštunica i Tadić.

Link to comment
8 minutes ago, Filozof manijak said:

St Protić je simbol one filozofije: daj da i ja malo dođem na vlast, da se oparim i obučem. Klasičan izdanak SPO škole razmišljanja.

No, on sigurno nije učinio toliko štete kao Koštunica i Tadić.

Misliš kao svaki političar?

Link to comment

Tako je, samo što je narod od te ekipe političara posle 5.oktobra naivno očekivao da će biti drugačiji. Otud i toliko razočarenje.

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...